Хмельницький аеропорт отримав посвідчення про допуск на посадку малих повітряних літаків

«Аеропорт Хмельницький» отримав посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден.

Про це повідомляє прессдужба обласної ради.

Протягом січня-лютого 2020 року на летовищі КП «Аеропорт Хмельницький» працювала Комісія Державної авіаційної служби України, яка інспектувала злітно-посадковий майданчик Хмельницького аеропорту.

Це є одним із заходів прийнятої обласною радою у 2017 році Програми відновлення та розвитку комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» на 2018-2019, у рамках якої здійснюється комплекс робіт з відновлення та реконструкції аеродрому.

Завдяки спільним діям обласної та міської влади, а також працівниками КП «Аеропорт Хмельницький», оперативно було усунуто зауваження та недоліки, які були висловлені під час інспектування членами комісії Державної авіаційної служби України.

За результатами проведеної роботи, комунальне підприємство «Аеропорт Хмельницький» отримало посвідчення про допуск до експлуатації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден.

Наступним кроком буде виконання заходів для підготовки підприємства до сертифікації на обслуговування великих літаків на території хмельницького летовища.

За словами директора КП «Аеропорт Хмельницький» Валерія Сороки, отримання сертифікації злітно-посадкового майданчика для малих повітряних суден дасть можливість розпочати діяльність щодо створення школи пілотів з метою створення умов мешканцям області для використання авіаційних можливостей.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Добре. Давно пора відродити аеропорт.

  2. Протягом двох місяців інспектували злітну полосу
    Я не експерт в цих справах і можливо помиляюсь
    Але два місяці інспектувати кусок «образно» «дороги» Брєд!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.