Як на Хмельниччині ділили Шевченківську премію: післямова

Після оприлюднення на НГП протоколу засідання комісії з визначення кандидатів на відзначення обласною премією імені Т.Г. Шевченка, де одним із лауреатів стала начальник управління інформаційної діяльності, культури, національностей та релігії ОДА Ірина Трунова, у соціальних мережах серед хмельничан відбулось жваве обговорення цієї події.

Як результат, очевидно, аби не було подальшого розголосу, Ірина Трунова передала належну їй грошову премію у розмірі 5 тисяч гривень на благодійність, залишивсь при цьому у статусі лауреата.

Однак ображена чиновниця, мабуть, вирішила знайти у колективі людину, котра, на її думку посміла «злити» журналістам документ. І, вуаля, така людина знайшлась, яка після розмови з Труновою написала заяву на звільнення.

Коли ж, оговтавшись від несправедливості, працівниця звернулась до очільника області за відновленням правди, начальник управління інформаційної діяльності, культури, національностей та релігії ОДА організувала цілий флешмоб на свою підтримку.

НГП прикро, що, можливо, в результаті нашої публікації постраждала ні в чому не винна людина, адже документ, який не має, до речі, ніяких грифів таємності, ми отримали зовсім іншим шляхом.

Прикро за працівників культури, котрі в угоду своїй начальниці, розпочали пошук у колективі «відьом».

Прикро за керівництво області, котре йде на поводу у таких начальників управлінь.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 37

  1. Трунова – фахівець. політиків змінюють, фахівці працюють завжди.

  2. Це я! Це я!

  3. Маразм крепчает, сколько дерьма вылили на толкового менеджера-начальника..работой займитесь, сделайте хоть что-то хорошее в жизни для общества

  4. Шановна адміністраціє сайту! У вас вказано, що коментарі, котрі ображають честь і гідність будь-якої особи видалятимуться, проте чомусь це не діє, або діє лише в односторонньому порядку, тобто якщо ображено честь і гідність людини, яку ви поливаєте брудом у своїй статті то “відьма”, “підстилка”, “хабарниця” і “сепаратистка” вже НЕ вважаються образою честі та гідності людини?

    • Видно відразу, що це набисано безсовістною людиною. В першу чергу подивись на себе в дзеркало і подумай, а чи потрібно писати такий маразм прикриваючись якоюсь там совістью.

  5. Оце розкрили фінансову аферу ! Так аби щось ляпати.
    Подивіться що в місті робиться, Мільйони крадуть, що балансові комісії під керівництвом гончаручка нічого не бачать, не чують, чи не хочуть чути – ніхто з посад не полетів, всі потерають рученята. обіцяли аудит провести у всіх підприємствах І ?? Зпочатку підставляють, потім виручають, а потім приручають…….

  6. І ЦІКАВО В ЯКУ РІЧКУ КИНУТЬ ТУ ЩУКУ ??? (Філармонія? Бібліотека? Театр? Кінотеатр? Центр культурному? чи ХУДМУЗЕЙ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.