У Хмельницькому запускають тотальну дезінфекцію – від центральних вулиць міста до багатоквартирних будинків

Сьогодні оперативний штаб з протидії розповсюдження інфекції коронавірусу Хмельницького ухвалив ряд профілактичних заходів щодо протидії розповсюдження коронавірусної інфекції.

Як повідомляє пресслужба міськради, з 17 березня розпочинається дезінфекція центральних вулиць міста і багатоквартирних будинків. Продовжується дезінфекція ринків, громадського транспорту і зупинок. Водії і кондуктори і приватного, і комунального транспорту забезпечуються рукавичками, масками і распіраторами. Також дизенфікуємо зупинки громадського транспорту.

Окремо скасовано всі масові заходи, навіть якщо чисельність людей не велика, переносяться на час, коли карантин буде відмінено. Прийоми громадян посадовцями міської ради переводяться в телефонний режим.

Також всі абонентські служби комунальних підприємств закриваються вже сьогодні. ЦНАП сьогодні працює до 15.00 з перервами, надалі, можливо, буде прийняте рішення про припинення його роботи на період карантину і переведення надання послуг в електронний режим.

Крім цього, міська рада виділяє додатково 5 млн грн на заходи, щодо протидії поширенню вірусу. Ведуться переговори із придбання всіх необхідних засобів.

Наразі у медзакладах міста є 40 апаратів штучної вентиляції легень і 12 кисневих концентраторів. Процедура з придбання нових вже триває. Лікарі та медперсонал, що працюватимуть із хворими з підозрою на коронавірус, отримають муніципальну доплату.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Безполезная трата денег!!! Наверное украдуть дохрена!

 2. Яка там дезинфекція! Хто її бачив? Всі заходи в Хмельницькому проводяться лише на бумазі і в фейсбуці!
  Мер “молодець”!

 3. Молодці!!!
  Мабуть єдине місто в країні,де місцеві чиновники дійсно, переживають за своїх громадян.
  Вкотре переконуюсь, що наш мер найкращий!

 4. Степан не будь підстилкою.

 5. Ха- ха. Те, що не відібрали на прибиранні снігу та ожеледиці заберуть на дезинфекції.

 6. Нашому народу ще не вгодив жоден керівник. Легше всього триндіти, що все не так, а як – не знаю. Треба не базікати як ті трутні встромляючи палиці в колеса тим, хто намагається зробити все можливе, а пропонувати конкретний план дій!!!!! На сьогодні як в Україні, так і в Хмельницькому влада дійсно реагує правильно, дають рекомендації що до протидії цій біді – виконуй, а не пи…даболь! Прийшов час не теревенити, а реально підтримати тих, хто хоч якось намагається протистояти загрозі світового масштабу. А чиновники напевно розуміють, що ми всі на одному човні…. Співвітчизники давайте гуртуватись як одна родина, тоді ми покажемо, що ми дійсно достойна Нація, яка може протистояти будь-якій загрозі!!!

 7. Я на “зарплаті” ніколи не був, і не перебуваю!!! А якщо ти адекватний, то поясни як діяти, не ляпаючи як корова хвостом, а конктретний план дій по пунктах!!!

 8. Який там план дій,цим анонімам ніколи не вгодиш, все що б не робила міська влада їм все не так. Це стан бидляцької душі!

  • Степка не суди по собі інших. Якби ж то ми не знали що картавому та його банді аби було на чомусь вкрасти. Ти придурок бачив що би десь в Европі дезінфекцію таких значних площ робили?

 9. Це точно, Ви праві. Таких саботажників як ці аноніми вистачало постійно.

  • Такі дії щастя для чиновників. Для лохів показується робота, і саме в цей час в них крадуть гроші. На великих об’ємах закупленого розчину( на бумазі). Потім по звітах побачимо. Купили у ФОПа, який зареєстрований місяць назад.

 10. а змити вулиці водою щоб менше пилі було і затрат менше і дихати легше, бо вітер таку пиль підіймає,очі виїдає.

 11. Мити все і чим побільше,не думати хто що вкрав,не на часі. Дезінфекцію потрібно робити починаючи з Ода !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.