На Хмельниччині дещо підскочили тарифи на компослуги і ціни на “ювелірку”

Споживчі ціни в Хмельницькій області у лютому знизились на 0,1% порівняно з попереднім місяцем. При цьому за два місяці інфляція становила 0,2%.

За даними Головного управління статистики в області, на споживчому ринку краю ціни на продукти харчування та безалкогольні напої в цілому не змінились. При цьому на 16,2% знизились ціни на яйця.

У межах 4,5-0,7% подешевшали сметана, м’ясо птиці, свинина, пластівці вівсяні, риба та продукти з риби, крупи ячні та гречані.

Водночас на 3,2-0,3% подорожчали пшеничне борошно, макаронні вироби, фрукти, овочі, сало, сіль, яловичина, вироби кондитерські з цукру та борошна, соняшникова олія, безалкогольні напої, масло, кисломолочна продукція, молоко, сири.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 0,4% за рахунок подорожчання тютюнових виробів на 0,9%.

Одяг та взуття подешевшали на 2,9%, у т.ч. одяг – на 3,4%, взуття – на 2,5%.

На зниження цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 2,3% вплинуло зменшення тарифів на природний газ на 12,5%. Разом з тим підвищилась плата за каналізацію (на 18,5%), водопостачання (на 14,1%) та оренду житла (на 1,3%).

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 0,8%, що зумовлено подорожчанням фармацевтичної продукції на 1,2%. Водночас зниження цін відбулось на послуги санаторно-курортних установ (на 2,4%).

Ціни на транспорт у цілому не змінились, проте на 5,6% подешевшали шини для легкових автомобілів, на 2,4% – паливо та мастила. Послуги залізничного та автодорожнього пасажирського транспорту, навпаки, стали дорожчими на 2,6% та 1,2%, відповідно.

Підвищення цін у сфері зв’язку на 1,3% спричинено подорожчанням послуг Інтернету на 6,7%.

Серед інших товарів та послуг ціни зросли на ювелірні вироби із золота, послуги ресторанів і готелів на 4,6% та 0,5%, відповідно. Водночас зниження цін зафіксовано у сфері відпочинку та культури (на 0,9%), на предмети домашнього вжитку, побутову техніку та поточне утримання житла (на 0,3%).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Завжди “любив” ,ці дані ,які збираються структурними підрозділами на “от..сь” ,сам колись таку хрєнь керівництву малював!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.