Постанова Кабміну забороняє відвідування закладів освіти з 12 березня. Хмельницький і Кам’янець-Подільський уже зробили заяви

З 12 березня 2020 року в Україні запроваджується тритижневий карантин для усіх закладів освіти. Відповідне постанову Уряд оприлюднив сьогодні увечері.

«Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Установити з 12 березня до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин, заборонивши:

відвідування закладів освіти її здобувачами;

проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Спортивні заходи дозволяється проводити без участі глядачів (уболівальників).

  1. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити:

організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;

подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України».

Крім цього, сьогодні ввечері Хмельницька міська рада поширила повідомлення, яким підтвердила виконання урядової постанови про запровадження карантину з 12 березня до 3 квітня.

Аналогічну заяву опублікував у “Фейсбуці” міський голова Кам’янці-Подільського Михайло Сімашкевич.

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. що ж задумали приняти в турборежимі?

  2. Що це за недокраїна така: Ні війну, ні військовий стан, ні карантин належним шляхом оголосити не можуть. Тільки 3,14здіти можуть …

  3. Больше похоже на экранизацию некого задуманного сценария…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.