На Хмельниччині визначили стипендіатів персональних стипендій для провідних митців області та обдарованих дітей

Сьогодні в облдержадміністрації відбулось чергове засідання комісій з присудження персональних стипендій провідним митцям області та обдарованим дітям і творчій молоді, повідомляє сайт установи.

Відповідно до Положення про персональні стипендії для провідних митців області, кандидатами на їх здобуття можуть бути митці, творчість яких здобула широке визнання і служить збагаченню духовності народу, примноженню цінностей культури і мистецтва Хмельниччини.

Кандидатами на здобуття стипендій для обдарованих дітей і творчої молоді відповідно до Положення про персональні стипендії можуть бути обдаровані діти і творча молодь, які досягли високого виконавського рівня, проводять активну творчу діяльність суспільного значення, а їхні досягнення є вагомим внеском у культурно-мистецькі надбання області, сприяють культурно – естетичному вихованню підростаючого покоління і населення загалом.

Персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. При цьому враховуються результати роботи кандидатів на стипендію за попередніх 3 роки. Щомісячно протягом року стипендіати серед обдарованих дітей і творчої молоді будуть отримувати по 500 гривень, а стипендіати серед провідних митців області по 700 гривень для розвитку свого таланту та стимул для подальшої роботи.

За результатами таємного голосування стипендіатами персональних стипендії для обдарованих дітей та творчої молоді стали:

Бабенко Лев – учень VІІІ класу фортепіанного відділу Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені Миколи Мозгового

Бойко Зоряна – студентка ІV курсу відділу «Спів» Хмельницького музичного коледжу ім. В.І. Заремби

Грінькевич Артем – учень дитячої музичної школи-студії при Хмельницькому музичному коледжі ім. В.І. Заремби

Ільницька Дарія – студентка ІІІ відділу “Спів” Хмельницького музичного коледжу ім. В.І.Заремби

Клімов Максим – соліст народного молодіжного ансамблю танцю «Веснянка» Центру національного виховання учнівської молоді

Королевська Влада – артистка дитячої студії народного танцю при академічному ансамблі пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії

Кохановська Єлизавета – учениця 7 класу фортепіанного відділу Волочиської дитячої школи мистецтв

Кушнірук Олександра – учениця 8-го класу хорового відділу Красилівської дитячої школи мистецтв

Мальований Владислав – артист дитячої студії народного танцю при академічному ансамблі пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії

Токарєва Єлизавета – учениця 5 класу духового та фортепіанного відділів ПСМНЗ «Нетішинська міська школа мистецтв»

Стипендіатами персональних стипендій для провідних митців області стали:

Гнатюк Олена Анатоліївна – викладач Кам’янець-Подільської міської дитячої школи мистецтв

Греськова Валентина Вікентіївна – майстер народного мистецтва, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України

Коропова Алла Миколаївна – артистка хору академічного ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» Хмельницької обласної філармонії

Король Леся Миколаївна – викладач класу бандури Хмельницької дитячої музичної школи №3

Луценко Ольга Едуардівна – викладач класу віолончелі відділу струнно-смичкових, духових та ударних інструментів Хмельницької дитячої музичної школи №1 імені Миколи Мозгового.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Придивіться уважно там Трунова і собі персональну стипендію призначила.

  2. Онищук ще мало?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.