Друковані ЗМІ Хмельниччини закликають передати приміщення реформованих видань у власність редакцій

Більшість теперішніх районних газет мають невеликі колективи, що добре розташовуються і в 2-3 кабінетах, натомість утримувати доводиться габаритні приміщення на 10-12 кабінетів, що, звісно, дуже б’є по гаманцю. Проте здати незадіяні в роботі офіси в суборенду забороняє закон, тож вирішити проблему могла б передача орендованих приміщень у власність редакцій, пише сайт НСЖУ.

Редактор Хмельницької обласної газети «Подільські вісті» Петро Лічман заявив, що редакція отримала «у спадок» приміщення завбільшки 2 тисячі квадратних метрів, що розташовується одразу на кількох поверхах, хоча весь колектив чудово вмістився і на одному. Решта – це просто баласт, який потрібно утримувати, а отже витрачати власні важкозароблені кошти.

І така ситуація, на думку головного редактора, характерна не тільки для Хмельницької області, а й для всієї України. Проблема в тім, що стаття 9 Закону про реформування забороняє роздержавленим ЗМІ здавати вільні кабінеті в суборенду й таким чином хоч якось відшкодовувати непомірні витрати на комунальні послуги та ремонтні роботи.

«А тому правління Хмельницької ОО НСЖУ виносить ініціативу внести зміни до статті 9 Закону про реформовані ЗМІ, аби орендовані на пільгових умовах приміщення були передані у власність редакцій, та закликає всіх газетярів України підтримати таку ініціативу», – наголошує Петро Лічман.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Брехня це все. Всі невикористовувані приміщення наш Лічман давно здав в оренду, в касу йдуть копійки арешта йому в кишеню. За нашими підрахунками тисяч 80 за місяць.

  2. Сиротинцям, медзакладам, будинкам престарілих теж важко. То давайте їх також уплотнимо, а звільнені приміщення здамо в оренду. Чи журналюгам важче всіх?

  3. Лічман це позавчорайший день

  4. Брихло ти жидівське,поздавало в оренду вже давно і отримує чималі бабки за це. Раніше цього йолопа консультував старий чорний злодій ядуха йосип (царство йому небесне) а зараз воно само вже підівчилось класти в кишеню, а працювати над передплатою клепки немає і не було.

  5. Давно пора закрити цю газету,тільки проплачені статейки. Самі продажні це журналюги! Порядності нуль,бумерангу не бояться ,але він є!

  6. А що можна чекати від Лічмана,Горобця,Кабачиеськоі, Маліша та всіх пердунів. Розпродати все і відпустити по домам. Вони можуть жити за одну аренду.

  7. Петро Воробей, а не Горобець.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.