У Кам’янці-Подільському визначилися з місцем обсервації для хворих, у яких буде підозра на коронавірус

У Кам’янці-Подільському відбулося перше засідання оперативного штабу, створеного для запобігання поширення коронавірусу в місті. Наразі випадків зараження коронавірусом у Кам’янці немає, проте, зважаючи на ситуацію з хворим у Чернівцях, заходи з готовності посилюються.

«Визначено, що людина, в якої виявлять вірус, буде доставлена до Хмельницької інфекційної лікарні. Також ми узгодили приміщення в нашому місті, де інкубаційний період мають перебувати ті, хто контактував із хворим. Це колишній соціальний центр «Надія». Люди будуть забезпечені харчуванням та усіма необхідними засобами», – цитує заступника мера Кам’янця Василя Сукача пресслужба мерії.

За повідомленням начальника управління охорони здоров’я Юрія Пливанюка, оперативно закупляються халати, костюми, маски, експрес-тести на коронавірус.

«Основна профілактика захворювання – це елементарні речі, які не потребують великих ресурсів, але є дуже важливими. Це, зокрема, часте миття рук з милом, провітрювання та вологе прибирання приміщень», – заявив він.

«Для шкіл та садочків міста додатково закуплено антисептичні засоби, оголошено тендер на закупівлю рідкого мила. Також проведено спеціальне навчання для освітян та медсестер навчальних закладів, обмежено масові заходи в школах і садках, посилено питний режим. Крім того, запроваджуємо додаткове прибирання – протирання ручок та парт», – повідомив начальник управління освіти і науки Сергій Мельник.

До проведення профілактичних заходів також долучаться студенти медучилища, які роздаватимуть інформаційні листівки мешканцям. У штабі наголошують: головне – не створювати соціальну напругу в місті, не панікувати та бути толерантними один до одного.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. С моста всех в пропасть. И дело с концом. Чтобы не шлялись по заграницам и титульную нацию заражали.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.