Технологія чергового політичного лохотрону

Аналізуючи матеріали останнього з’їзду ВО «Свобода», принаймні офіційну частину, виникла думка, що останні перегони до ВР чітко дали беззмінному партайгеноссе повну свідомість того, що фракція ВО «Свобода» не з’явиться в наступній парламентській каденції, якщо знову не повернутися на «вулицю»…

Договори «під ковдрою»

Офіційна частина проходила під знаком верховенства ідеології та безмежної віри в політичну непохитність, то на «закритому політбюро» рекомендації для регіональних очільників та «партійних фаворитів» були діаметрально-протилежними. Логіка стратегії проста: аби подолати 5% прохідний бар’єр до ВР партії необхідно створити мережу так званих низових структур та забезпечити максимальну кількість депутатського представництва в радах всіх рівнів (сільських, селищних, міських, районних, обласних тощо). Реалізувати цю стратегію планувалось за рахунок збільшення кількості переконаних однодумців та залучення інертної електоральної маси. Щодо зростання лав прихильників – то все зрозуміло. Сільського маргінессу та «інтилігентів в першому поколінні» – вистачає всюди, агітуй до несхочу. А ось щодо залучення аполітичних громадян – ситуація виглядає більш цікавою. Розуміючи, що рейтинг ВО «Свобода» скоро проб’є історичний мінімум, міським головам, які пройшли під егідою Олега Тягнибока було рекомендовано заявляти свої кандидатури як САМОВИСУВАНЦІВ. На одному і тому ж заході одним делегатам втлумачують, що вірність партії та її ідеалам – це головне, а іншим пропонують зректись партії для майбутніх електоральних баришів.

Технологія лохотрона проста: після визначення ЦВК порядкового номеру політичної сили ця цифра з’явиться в виборчій агітації нібито неполітизованого «самовисуванця». До прикладу, порядковий номер ВО «Свобода» в бюлетені нехай буде (6), тоді агітаційний матеріал від «нашого незалежного і сонцесяйного мера» буде виглядати #команда Симчишина#6. Це і буде орієнтиром і для залученого адмінресурсу і для аполітичних шанувальників міського голови і для нелатентних свободівців. Звісно, перемога – понад усе! Понад чесність і повагу до тих, хто наївно повірить в пропагандистські байки латентних «свободівців» про вільну і економічно незалежну Українську державність.

Уявіть собі пересічного голосуючого, який повірив в те, що його обранцю не будуть заважати ідеологічні конфлікти і політичне протистояння вести діалог с законодавцями та високопосадовцями за ради певних галузевих субвенцій чи певних преференцій для міста. Людина, щиро вірячи в те, що господарські справи для його кандидата – головні і першочергові голосує за побутовий добробут, а отримати очікуване не зможе, адже парламентаря, бажаючого виконувати обіцянки дані представником іншої політсили ще не обрано, і не факт, що буде обрано в 2024 році. На відміну від введеного в оману виборця залишеного наодинці з власними болючими питаннями, персонаж, який вдало збрехав отримає і партійну підтримку і політичний трамплін для подальшої кар’єри. «Нажаль, місто Хмельницький також потрапило в «групу ризику», тому перш за все хмельничанам треба з обачливо ставитись до «безпартійних» лжепророків» – вважає джерело інформації. На думку інтерв’юера такий технологічний трюк може вартувати партії Президента від 7 до 11 відсотків.

Олег Матусків

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. Почалось. Знову намахають(((

 2. Ось чому ,,Свобода,, в місті перетворилася на команду Симчишина.

  • Команду, чи правильніше шоблу хмельничани треба гнати в шию, а ментам, розслідувати корупцію биків.

 3. Ви аноніми,чому знову слинити почали?
  Ви ж постійно верещите, що Симчишин і КО,нічого не робить в місті, а тирять гроші з казни і хмельничани все бачать.
  То вам нема чого переживати адже за вашими дописами він не прохідний на другий термін.
  Чи все ж таки робить,а?

  • Рогулів в місті, за останні 10-20 років понаїхали. Вони ведуться на зроблений фонтан як баран на нові ворота. В банді, яка зараз в місті при владі, вони чують свого брата. Рогуля! Такого самого, злобного, заздрісного,готового йти по трупах .

 4. Має хтось з,явитись, бо буде дупа(((

 5. Автору статії: Олеже, перед тим, як братися за політичний аналіз, вивчи граматику. Що ти можеш знати про політ- технології, коли ти найпростіші слова грамотно написати не можеш!

 6. Вроде похоже на правду((

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.