Питання землі і Революції гідності змусили депутатів облради зібратися на позачергову сесію

Завтра, 5 березня відбудеться позачергова сесія Хмельницької обласної ради. Ініціаторами скликання виступили депутати від фракцій “Батьківщини” і “Свободи”, які пропонують ухвалити ряд зверенень до центральної влади.

Зокрема, обранці вимагатимуть у президента та голови Верховної Ради зняти з розгляду питання про запровадження ринку сільськогосподарських земель в Україні та про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму щодо введення ринку землі.

“Сьогодні Верховна Рада України розглядає понад чотири тисячі правок до проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. У наведеному законопроєкті є низка сумнівних позицій, а саме: продаж землі кредитним установам,  скасування заборони на продаж особливо цінних земель, відсутність контролю держави за використанням українських чорноземів тощо. Вважаємо, що ринок землі відкриватиметься не в інтересах малих та середніх фермерів, адже  визначений ліміт в 10 000 га надмірний для них. Це – розрахунок на агрохолдинги, які володіють фінансовими ресурсами і сконцентрують у своїх руках більшість української землі”, – сказано у проєкті зверення.

Крім цього, фракція ВО “Свобода” хоче від імені облради звернутися до президента Володимира Зеленського та Верховної Ради щодо обміну ексберкутівців, терористів, вбивць і агентів російських спецслужб; переслідування та ув’язнення бійців ООС і волонтерів; нівелювання всіх досягнень Революції гідності; скочування України у фарватер Росії.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 22

 1. Сволота дуріє…

  • Щодо ПО «Свободи»: На розташованій на кілька км на схід від «Ракове» залізнічній станції Богданівці, у закутку, що знаходиться недалеко від залізничного переїзду, вже кілька років здійснюється завантаження на залізничний транспорт незаконно зрізаної древесини. І весь цей час над данним майданчиком майорить червоно-чорний «свободівський» прапор, який постійно поновлюється. Хто не вірить хай сам поїде туди і перевірить. Раніше я вже писав про це, але …

 2. Вранці відсмоктав своєму куратору з ФСБ. Він видав мені 300 рублів премії і заявив: “Хахол, я тобой доволен. Продолжай в том же духе. Вот возьми свежие методички”.
  На радощах я закукурікав.

  • Щодо ПО «Свободи»: На розташованій на кілька км на схід від «Ракове» залізнічній станції Богданівці, у закутку, що знаходиться недалеко від залізничного переїзду, вже кілька років здійснюється завантаження на залізничний транспорт незаконно зрізаної древесини. І весь цей час над данним майданчиком майорить червоно-чорний «свободівський» прапор, який постійно поновлюється. Хто не вірить хай сам поїде туди і перевірить. Раніше я вже писав про це, але …

   • Просив перевірити. Сьогодні 12.03 перевірили – усе на місті: і ліс, і крани, і полувагони, і прапор …

 3. Хто Бурлику допомагав писати його прізвище без орфографічних помилок? Це – перемога!

 4. Яка гідність ? Революція гидотства і свобода секта бридких даунів. Ви тільки на Бурлика з Симчишеним гляньта та цеж бридкі істоти.

  • Втім, ці два рогулі покращили своє матеріальне становище. Картавий, так там праправнучка вистачить.

 5. Гниль коли так звану гидність революції робили не знали хто за нею стоїть? Не бачили на майдані агентів транснаціонального капіталу Нуланд та ко?Не знали що Сороса ( Ротшильдов) ресурси задіяні? Думали що вони стараються що би папуасам краще жити сталося? Вам казали, багатьом, що вони прийдуть за українською землею, пенсіонерів в гроби, а тих хто може воювати відправлять битися за геополітичні інтереси транснаціонального капіталу. Гниди вас скоро питати будуть!!!!

 6. мені за комент платять 5 рублів. приєднуйтесь!

 7. У вати весняне загострення. Замість того щоб пакувати чемодани на Ростов, cкавулять і кукурікають

  • Мракобіс, сам вали в схрон бо скоро відповідати прийдеться за руйнування держави.

   • Насправді ніякої “революції гідності” (та і мети її робити) не було, бо ніхто не збирався змінити і не змінив суспільно-політичний та економічний лад в державі. Як був “дикий” капіталізм з олігархами при владі, так і залишився ще “дикіший” з “новими старими” олігархами. “Вор у вора дубинку украл”. А щодо гідності, то насправді був звичайний егоїзм, підступність та заздрість до тих, хто вже встиг більше накрасти, основної частини т.з. “низової” складової цієї “революції” (галицько-волинського, люмпенсько-маргінального чи кримінального походження, або просто підкуплених чи залучених обманом або примусом), тобто тих, хто безпосередньо “хуліганив” на майданах (а насправді, суттєво порушував чинне тоді законодавство України, яке, до речі, не змінилося і на даний час).
    І цих людей, їхню підспудню (майже на рівні інтуїції) ницю мотивацію досить успішно використали ті, хто потім прийшов до влади. І це знову використовують ті, хто зараз хоче прийти до влади. А безпосередньою успішно роздмуханою “іскрою” було те, що Янукович “зруйнував” надію тих, хто думав, що після підписання відповідної угоди з Європою, можна буде відразу, або втекти туди в Європу (був обіцяний безвізовий режим; який зиск від нього ми вже побачили), або, нічого не роблячи, відразу добре «зажити» на Україні.
    Зрозумійте, що наслідком цієї “революції” якраз і є хаос, безлад та розвал України, як нації, яка тільки формувалася, так і самої держави, та загибель людей і основних фондів. Як видно з зубожіння основної маси нашого народонаселення не відбулася і т.з. “соціальна” революція. Тобто, насправді це була “революція негідності” за свободу “від здорового глузду”.
    Тепер вже добре видно, що єдиною революцією, яка у нас здійснилася, була кримінальна революція. І як казали апологети комунізму, ця “революція продовжується”.
    Викладене я написав ще на початку 2014-го року. Потім кілька разів потрошки редагував (останній раз перед останніми виборами).

 8. Сорос, Нуланд, Ротшильд? Это новые методички? Я просто не в курсе, был недельку в запое с корешами из Москвы

  • Це не методічки, намагання знятти рожеві окуляри олухам. Чи може Сороса, з його фінансуванням різних фондів, таборів де нацики відробляли тактику вуличних протистоянь з силовиками. Сам Сорос казав що вклав мільярд в лохів

   • Сорос – персона нон грата у Угорщині. І цим дана йому повна характеристика ( воно модяр за походженням), не хочуть навіть бачити у Угорщині такого земляка. Зате у нас його щупальці заслізли скрізь, а повні дибілоїди навіть цим щей пишаються.

 9. Ватники, потанцюйте під цю чудову пісеньку

  https://www.youtube.com/watch?v=sjqJVwy9XcA&t=101s Орест Лютий ‘Іде кацап по городу’

  • В тебе в голові вата, тому ти рогуль ще гірший ніж гниди які на Майдан на сцені стояли. Ті хоч чітко за матеріальні здобутки.

 10. Москалику, випий бояришнику на ніч, занюхавши рукавом чи шкарпеткою.

 11. А де це можна подивитись? Там чого вартують рожі Бурлика,Ромасюкова!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.