Поліція перевіряє можливу причетність голови Олешинської ОТГ до хабара, який вимагав його заступник

Слідче управління ГУ Національної поліції в Хмельницькій області отримало доступ до телефонних дзвінків стільникового зв’язку ПрАТ «Київстар», а також текстових і мультимедійних повідомлень, які протягом 1 серпня 2019 року – до 29 січня 2020 року здійснювали Олешинський сільський голова Віталій Осядлий, його заступник Юрій Гуцалюк і підприємець.

Про це свідчить ухвала Хмельницького міськрайонного суду від 14 лютого.

За даними досудового розслідування, у серпні 2019 року мешканка Хмельницького звернулась до сільського голови Олешинської сільської ради Хмельницького району Осядлого з проханням укладення із нею договору оренди на житлове приміщення, яке знаходиться на території вказаного населеного пункту. Під час розмови, яка відбулась у службовому кабінеті сільського голови, останній, повідомив, що їй з цього питання необхідно звернутись до його заступника Гуцалюка.

В подальшому, в кінці листопада 2019 року заступник сільського голови під час розмови із підприємцем, яка відбулась у приміщенні Олешинської сільської ради поставив їй вимогу надати йому неправомірну вигоду на суму 1 тис. доларів за допуск до конкурсу з права укладення договору оренди на нежитлове приміщення (бібліотеки) та в подальшому безперешкодного підписання такого договору.

29 січня 2020 року близько 17 години 15 хв. жінка прибула за вказівкою Гуцалюка до Хмельницької РДА, де в автомобілі марки «Форд Фокус» зустрілась з ним та передала йому в руки хабара.

30 січня заступнику сільського голови повідомлено про підозру за ч.3 ст.368 КК України, санкція якої передбачає призначення покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю до 3 років.

Під час обрання міри запобіжного заходу Юрій Гуцалюк частково визнав вину у вчиненні вказаного кримінального правопорушення (вважає неправильною кваліфікацію його дій).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.