На Хмельниччині засудили псевдо-поліцейського, котрий проводив фейкові обшуки

Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким жителя Хмельницького району визнано винуватим у вчиненні ряду злочинів і остаточно визначено покарання у виді 4 років 1 місяця позбавлення волі, повідомляє сайт міста Шепетівки.

Згідно з вироком суду, обвинувачений, будучи раніше неодноразово судимим, в тому числі за вчинення злочинів проти власності, після умовно-дострокового звільнення з місць позбавлення волі, маючи непогашену і не зняту у встановленому законом порядку судимість, повторно вчинив нові умисні злочини проти власності та авторитету органів влади, місцевого самоврядування і об’єднання громадян за наступних обставин.

Зокрема, обвинувачений в місті Шепетівці зупиняв потерпілих, видаючи себе за працівника правоохоронного органу – поліцейського.

Після того, як обвинувачений демонстрував потерпілим свій паспорт громадянина України у формі ID-картки, який візуально походив на посвідчення працівника поліції у відповідній обкладинці, відкривав застібки їх курток, пояснюючи, що він проводить поверхневий огляд з метою виявлення викрадених предметів, при цьому, з кишень курток потерпілих відкрито повторно викрадав грошові кошти та майно, після чого з місця події із відкрито викраденим майном зникав, заподіявши потерпілим майнової шкоди на загальну суму 3240 грн. 16 коп.

Не зупиняючись на досягнутому, 21 листопада 2019 року обвинувачений після відкритого повторного викрадення у потерпілого Г. майна, в тому числі гаманця з  банківською карткою та прикріпленим аркушем паперу, на якому потерпілий записав пін-код, намагався таємно викрасти грошові кошти, знявши їх із вказаного банківського рахунку, проте, злочинний умисел до кінця не довів, оскільки потерпілий скористався послугою банківської установи та заблокував доступ зняття готівкових коштів із вищезазначеного рахунку.

Окрім цього, 19 листопада 2019 року, обвинувачений вчинив шахрайські дії щодо потерпілого Б., видаючи себе за працівника поліції, під приводом перевірки документів останнього, шляхом обману спонукав передати йому особисті документи, а саме – паспорт громадянина України, а також картку платників податків, незаконно забрав їх у потерпілого та незаконно заволодів ними.

В судовому засіданні обвинувачений вину в інкримінованих йому злочинах визнав повністю, надаючи суду показання, підтвердив обставини скоєння злочинів, що викладені в обвинувальному акті, щиро розкаюється у вчиненому, просив його суворо не карати, оскільки все усвідомив, попросив вибачення у потерпілих та висловлював намір повернути їм заподіяну шкоду.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.