Після допису у соцмережах “Ізяслав. Помийна яма судочинства” служителі Феміди поскаржилися генпрокурору

Судді Ізяславського районного суду Віталій Столковський, Сергій  Трасковський та Олександр  Король звернулися до Вищої ради правсуддя і генпрокурора з повідомленням про факти втручання заступника голови громадської організації «Військово-патріотичний клуб «Айдар» в їх професійну діяльність.

Судді інформують, що 21 лютого 2020 року під час проголошення ухвал суду, постановлених за результатами вирішення клопотань прокурора про продовження строку тримання під вартою обвинувачених у вказаному кримінальному провадженні, заступник голови громадської організації «Військово-патріотичний клуб «Айдар» порушувала порядок у залі судового засідання та перешкоджала колегії суддів виконати передбачений статтею 376 КПК України обов’язок щодо проголошення судового рішення негайно після виходу суду з нарадчої кімнати, висловлювала незгоду із судовими рішеннями, викрикувала «ганьба», на неодноразово зроблені суддями зауваження та попередження щодо можливості видалення із зали судового засідання не реагувала.

Зазначено, що з метою тиску на суд особа назвала судовий процес «позорищем», вказувала, що «18 березня 2020 року (це дата наступного судового засідання у вказаній справі) ви побачите», «розберемося з вашими повноваженнями», «будуть запити, спробуйте на них не відповісти».

Крім того, як стверджують судді, з метою незаконною впливу на безсторонність суду та його дискредитацію здійснюється тиск на суд шляхом поширення в соціальній мережі «Facebook» медійної інформації маніпулятивного характеру.

Так, наступного дня після проведення судом вказаного судового засідання у зареєстрованому акаунті провокаційного змісту «Ізяслав. Помийна яма судочинства» висловлено позиції автора щодо вказаного кримінального провадження.

Судді Ізяславського районного суду вважають, що такі дії порушують гарантії незалежності суддів та підривають авторитет правосуддя.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. продажні судді створили вотчини на місцях та стали місцевими царьками …..приймають рішення на свій розсуд та не несуть за це жодної відповідальності…
    Той хто хоче знайти правду у судах … повинен платити…
    Слава Україні!!

  2. Федотова потрібно алкаша судити за те,що пише всяку муть. Ішов би поприбирав би. Так ні,він чекає на інших. Коли до таких дебілів доберуться?!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.