Суд покарав штрафом у 680 грн. голову ДВК, котра незаконно привласнила 2500 грн.

Білогірський районний суд ухвалив вирок 44-річній жительці села Теофіпольського району, обвинуваченій у підробленні офіційного документу, і покарав штрафом у розмірі 680 гривень.

За вироком суду, обвинувачена, котра на час проведення виборів Президента України (31 березня 2019 року) виконувала обов’язки голови дільничної виборчої комісії ТВО №189, підробила офіційний документ – постанову ДВК «Про виплату одноразової грошової винагороди членам дільничної виборчої комісії».

Засідання комісії з цього питання не було, власне, як і самого рішення: жінка внесла у документ свої дані, суму премії, поставила свій підпис і підробила підпис секретаря ДВК – та подала постанову в бухгалтерію окружної виборчої комісії. Таким чином із Державного бюджету незаконно отримала 2500 гривень, повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду.

У судовому засіданні обвинувачена вину визнала, підтвердилася вона і письмовими доказами, зокрема, архівними довідками про виплату голові ДВК заробітної плати і 2500 гривень премії, довідкою Держаудитслужби про те, що голова ДВК одноосібно склала і підписала документ про виплату їй одноразової грошової винагороди.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Мабуть тягне на злочин року.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.