Нардеп Ігор Марчук вимагає звільнення заступника мера Кам’янця-Подільського та проведення службового розслідування

Народний депутат України Ігор Марчук виступив із відкритим зверненням до міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича з приводу закупівлі вершкового масла для навчальних закладів міста, повідомляє видання Vdalo.info.

Вимоги нардепа: розірвання тендерної закупівлі масла виробництва ТОВ «Вівальді Д», звільнення заступника міського голови Василя Сукача та проведення службового розслідування.

Наводимо повний текст звернення: «У зв’язку з нереагуванням міського голови та у зв’язку з резонансним питанням закупівлі фальсифікату – масла солодковершкового «Селянське» з вмістом жиру 73% виробництва ТОВ «Вівальді Д», і з подальшим його розповсюдженням по навчальним закладам. Вимагаю від міського голови Кам’янця-Подільського Михайла Сімашкевича:

– Розірвати договір тендерної закупівлі масла солодковершкового «Селянське» з вмістом жиру 73% виробництва ТОВ «Вівальді Д».

– Звільнити Василя Сукача з посади заступника міського голови.

– Провести службове розслідування в зв’язку з невиконанням функціональних обов’язків відповідальних осіб стосовно тендерної закупівлі масла-фальсифікату солодковершкового «Селянське» з вмістом жиру 73% виробництва ТОВ «Вівальді Д».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Дурачок цей Марчук. Василь Сукач нормальний мужик!!!

    • там всі такі, думають отримали мандат і все їм можна,
      але дасть Бог не довго цим випадковим пасажирам ще радіти, по країні пішла хвиля невиплати зарплат подорожчання товарів і т.д. вони хваляться що стримали курс доллара але товари як дорожчали так і продовжують рости

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.