Мінрегіон не проти, щоб Олешинська і Шаровечківська тергромади відійшли до Хмельницького

Міністерство розвитку громад та територій України не висловило суттєвих заперечень щодо підготовленого проєкту Перспективного плану формування територій громад Хмельницької області.

Це випливає з відповіді першого заступника міністра Дмитра Живицького на депутатський запит Сергія Лабазюка.

“З врахуванням розташування Шаровечківської і Олешинської сільських рад у 20-кілометровій зоні доступності міста Хмельницький, трудових міграційних потоків та економічних зв’язків, використання мешканцями громад соціальної інфраструктури міста (заклади охорони здоров’я, школи, дитячі садочки) рішенням переважної більшості членів обласної робочої групи рекомендовано віднести Шаровечківську і Олешинську сільські ради до складу Хмельницької міської об’єднаної територіальної громади”, – сказано у відповіді високопосадовця.

Крім цього, заступниця голови Хмельницької ОДА Оксана Ситницька повідомила, що у рамках консультацій в Мінрегіоні посадовці та експерти підтримали запропонований проєкт Перспективного плану формування територій громад Хмельницької області. Зауваження були висловленні лише по Красилівському, Ізяславському і Старокостянтинівському районі.

На цю ж тему читайте інтерв’ю з головою Шаровечківської ОТГ: “Сьогодні булава Хмельницького на першому місці

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А людей питати не треба?

  2. Прикольна формуліровка: добровільне об`єднання громад

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.