За ідеєю приєдання Шаровечки до Хмельницького стоять нардепи від “Слуги народу” – голова ОТГ

Сільський голова Шаровечківської ОТГ Болеслав Бондар розповів, хто стоїть за ідеєю приєднання Шаровечки до Хммельницького, який створює міську об’єднану тергромаду.

Про це він сказав в інтерв’ю “Незалежному громадському порталу”.

“На сьогодні закон про добровільне об’єднання територіальних громад продовжує діяти. При цьому у нового керівництва облдержадміністрації і в особі окремих народних депутатів від “Слуги народу” Миколи Стефанчука і Сергія Мандзія, котрі, до речі, є хмельничанами, з’явилася думка — приєднати до Хмельницького 17 населених пунктів! Це почалося у листопаді 2019 року. Між іншим, перед тим, як озвучувати цю пропозицію, не порадилися ані зі мною, ані з нашою громадою”, – заявив сільський голова.

Крім цього, Болеслав Бондар зазначив, що у 2018 році, коли створювалася Шаровечківська ОТГ,  керівництво Хмельницької райдержадміністрації і районної ради всіляко створювало перепони.

“Вони бачили Шаровечку у складі Розсошанської ОТГ або взагалі виношували іншу конфігурацію, мовляв, на весь Хмельницький район має бути одна об’єднана тергромада. До речі, центр цієї ОТГ малювали у будівлі Хмельницької РДА Райдержадміністрація мала і досі зберігає вплив на керівництво Малиницької сільської ради. Тепер її “сватають” до Розсошанської ОТГ. Однак парадокс, — щонайменше, тричі депутати Розсошанської громади відмовили у такому союзі”, – сказав голова Шаровечківської ОТГ.

Як відомо, село Шаровечка розташоване на відстані близько 2,5 км від Хмельницького. У квітні 2018 року відбулися перші вибори з обрання депутатів та сільського голови Шаровечківської ОТГ. Громада складається з двох сільських рад: Шаровечківської, до якої входять населені пункти Шаровечка і Мацьківці, а також Малашовецької з селами Малашівці і Волиця.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. 2.5 км. Від Хмельницького. А голова отг хоче своє царство.

  2. Бояться що обдере Картавий зі своєю шоблою бюджет отг. Поставлять туалет на виїзді з села, за 3 мільйони, та скажуть що до того стільки ще ніхто не робив.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.