На Хмельниччині відсутні нелегальні АЗС – ОДА

Голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет заявив, що, згідно з  офіційними даними Нафтогазової Асоціації України, на 5 лютого на території області відсутні нелегальні АЗС.

Про це він повідомив під час засідання міжвідомчої регіональної робочої групи.

При цьому очільник краю заявив, що наразі необхідно звернути увагу на ті місця, де є ліцензія на зберігання пального, щоб не допустити випадків його незаконної реалізації.

«Тепер маємо працювати над тим, щоб цей показник і надалі залишався нульовим. Тому відповідними службами проводитиметься системна робота на предмет можливого повторного відкриття вже виявлених нелегальних АЗС», – сказав Габінет.

Довідково. На кінець січня у Хмельницькій області перевірено 60 АЗС, з них припинено діяльність на 46 (по 14 АЗС не підтверджено нелегальну торгівлю пальним). Розпочато 4 адміністративних та 6 кримінальних проваджень, добровільно демонтовано 19 АЗС, примусово – 23. Вилучено 79,9 тонн паливно-мастильних матеріалів на суму 1 млн 700,6 тис. грн. та обладнання на суму понад 3 млн грн.

На цю ж тему читайте інтерв’ю з Романом Примушом: “Після “чорного” ринку пального під легалізацію потраплять ліси та кар’єри”

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Вам там що, повилазило? Чи осліпли?

  2. От це я розумію результат.Менше ніж за місяць Габінет переміг всіх нелегалів. От що значить особисті рейди губернатора!
    Красаучег

  3. “Фантазер, ти меня називала……”

  4. У Летичівському районі працюють декілька нелигальних АЗС.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.