Завтра депутати нададуть згоду на приєднання села Давидковець до Хмельницької міської ОТГ

Депутати Хмельницької міської ради планують надати згоду на добровільне приєднання села Давидківці Хмельницького району до Хмельницької міської об’єднаної територіальної громади.

Про це свідчить відповідний проект рішення, який винесено на позачергову сесію 24 грудня.

Як писав НГП, 17 вересня міський голова Хмельницького Олександр Симчишин ініціював добровільне об’єднання територіальних громад Хмельницького та села Давидківці Хмельницького району в Хмельницьку міську об’єднану територіальну громаду та винести вказану пропозицію на громадське обговорення.

26 листопада заступник міського голови Володимир Гончарук під час засідання міжвідомчої обласної робочої групи заявив, що місто Хмельницький готове до об’єдання в міську тергромаду з Давидковецькою сільською радою, Олешинською ОТГ (але без Черепівської сільської ради) і Шаровечківською ОТГ (без сіл Малашівці і Волиця).

29 листопада керівництво облдержадміністрації представило проєкт перспективного плану Хмельницької області, який передбачає утворення на території області 58 об’єднаних територіальних громад, а не 62-х, як це передбачалось раніше.

Більше на цю тему читайте у публікації “Незалежного громадського порталу” “Об’єднання у турборежимі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.