Хмельницький перебирає селами для створення міської ОТГ

Місто Хмельницький готове до об’єдання в міську тергромаду з Давидковецькою сільською радою, Олешинською ОТГ (але без Черепівської сільської ради) і Шаровечківською ОТГ (без сіл Малашівці і Волиця).

Таку інформацію озвучив заступник міського голови Володимир Гончарук під час засідання міжвідомчої обласної робочої групи.

“Ми за те, щоб об’єднання відбувалося за принципом добровільності, але з врахуванням географічної і територіальної спорідненості… Тому, хто щоб не говорив, – 70% мешканців Олешина і Шаровечки працюють у Хмельницькому”, – наголосив посадовець.

При цьому Гончарук категорично відмовився від бачення обласної робочої групи, яка пропонувала включити до складу Хмельницької ОТГ Копистинську, Бахматовецьку, Богдановецьку, Масівецьку, Пархомовецьку, Пироговецьку сільські ради Хмельницького району.

Нагадаємо, що Олешинська сільська об’єднена тергромада Хмельницького району створена 29 жовтня 2017 року. До неї ввійшли села Олешин, Велика Калинівка, Іванківці, Черепова і Черепівка.

Шаровечківська сільська об’єднена тергромада Хмельницького району діє з 29 квітня 2018 року. До її складу входять села Шаровечка, Мацьківці, Малашівці і Волиця.

17 вересня 2019 року міський голова Хмельницького Олександр Симчишин ініціював добровільне об’єднання територіальних громад Хмельницького та села Давидківці Хмельницького району в Хмельницьку міську об’єднану територіальну громаду та винести вказану пропозицію на громадське обговорення.

Більше на цю тему читайте у публікації “Незалежного громадського порталу” “Об’єднання у турборежимі“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Потрібно нав*язати місту ті села!!! Або всіх або нікого!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.