Хмельницький разом із селом Давидківці створюють об’єднану територіальну громаду

Міський голова Хмельницького Олександр Симчишин ініціював добровільне об’єднання територіальних громад Хмельницького та села Давидківці Хмельницького району в Хмельницьку міську об’єднану територіальну громаду та винести вказану пропозицію на громадське обговорення.

Панорама Хмельницького. Фото з сайту міської ради

Про це сказано у його розпорядженні від 17 вересня.

За змістом офіційного документу, громадське обговорення влада планує провести у формі електронної консультації протягом 30 днів з дня оприлюднення  такого повідомлення.

Управлінню організаційно-інформаційної роботи та контролю доручено забезпечити організацію, проведення, опрацювання та узагальнення результатів електронної консультації та оприлюднення звіту, складеного за результатами її проведення, відповідно до Порядку проведення громадських обговорень з питань об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням Хмельницької міської ради від 14.12.2018 року №11.

Лише після цього питання про добровільне об’єднання територіальних громад Хмельницького та села Давидківці в Хмельницьку об’єднану територіальну громаду з центром у Хмельницькому буде винесено на сесію міської ради.

За даними “Вікіпедії”, село Давидківці входить до однойменної сільської ради. За останнім переписом тут мешкало 1938 осіб. Відстань від села Давидківці до Хмельницького – 14 км.

Як писав НГП, у 2015 році Шумовецька сільська рада виявила бажання добровільно об’єднатися в територіальну громаду з центром у Хмельницькому.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Щиро підтримую. Виграють усі: хмельниччани за рахунок розширення земель, що стимулюватиме бізнес та створення нових місць та мешканці села, адже покращиться сполучення з містом.

  2. Круто. давайте об’єднуватись !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.