Екс-очільник поліції Хмельниччини подякував хмельничанам за підтримку Екс-очільник поліції Хмельниччини подякував хмельничанам за підтримку

Відповідний пост він опублікував у Фейсбук. «Я хочу щиро подякувати усім працівникам поліції Хмельницької області за те, що два роки… Далі »

Хмельничан просять допомогти у розшуку Хмельничан просять допомогти у розшуку

На території Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини зник кіт Лакі. Котик хворий, інвалід. Можливо, що його викрали з метою… Далі »

Майже на два мільйони гривень наркотиків вилучили працівники СБУ Хмельниччини Майже на два мільйони гривень наркотиків вилучили працівники СБУ Хмельниччини

Оперативники спецслужби встановили, що двоє мешканців обласного центру налагодили виробництво оптових партій наркотичних засобів та психотропних речовин. Підпільний цех вони… Далі »

Хмельничани поїдуть на міжнародний марш за клімат в Україні Хмельничани поїдуть на міжнародний марш за клімат в Україні

20 вересня о 13:00 у Києві біля Кабміну стартує Міжнародний марш за клімат в Україні. Він має об’єднати держави, міста… Далі »

ІТ-спеціалісти з Хмельниччини перейматимуть досвід польських колег ІТ-спеціалісти з Хмельниччини перейматимуть досвід польських колег

Агенція регіонального розвитку Хмельницької області спільно з Польською Агенцією з Розвитку Підприємництва в рамках проекту “Підвищення конкурентоспроможності регіонів України та… Далі »

Керівника поліції Хмельниччини перевели на аналогічну посаду до Львова Керівника поліції Хмельниччини перевели на аналогічну посаду до Львова

Вчора, Голова Національної поліції України Сергій Князєв представив новопризначеного керівника поліції Львівської області полковника поліції Василя Віконського. Раніше він обіймав… Далі »

Хмельничан запрошують на обласну сільськогосподарську виставку «Агро Поділля-2019» Хмельничан запрошують на обласну сільськогосподарську виставку «Агро Поділля-2019»

7 вересня на території торгово-сервісного центру «Поділля» (траса Н-03 Хмельницький-Чернівці, с.Ружична) відбудеться ХХХІІ обласна сільськогосподарська виставка «Агро Поділля-2019». Як повідомляють… Далі »