ІТ-спеціалісти з Хмельниччини перейматимуть досвід польських колег

Агенція регіонального розвитку Хмельницької області спільно з Польською Агенцією з Розвитку Підприємництва в рамках проекту “Підвищення конкурентоспроможності регіонів України та розвиток польсько-українського економічного співробітництва” організувала візит трьох ІТ-компаній Хмельницької області до Польщі 22-25 жовтня цього року.

Під час перебування в Польщі учасники місії візьмуть участь в одній з найбільших міжнародних конференцій, пов’язаною з інноваціями та сучасними технологіями, – Wolves Summit. Крім того, представники українського бізнесу матимуть можливість, між іншим брати участь у зустрічах b2b з польськими компаніями, зустрітися з членами найбільших польських ІТ/ІСТ-кластерів та відвідатии стартові простори, створені Google та Facebook.

«Для українських компаній, що працюють в ІТ-галузі, це буде чудовою можливістю встановити нові ділові відносини, обмінятися досвідом та розширити знання про сучасні тенденції в даному секторі», – повідомив директор Агенції регіонального розвитку Хмельницької області Роман Примуш. Для українського бізнесу така поїздка є безкоштовною, адже польська сторона повністю відшкодовує витрати на подорож до Варшави, проживання та харчування на час візиту».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 23

 1. Последние мозги после поездки в поляндию убегут.

  • Ми треті в світі по ІТ кадрам, а поляки – 14. Що вони нас можуть навчити? Просто будуть переманювати людей.

   • Перші, другі, треті і все хвалимось так чому весь час живемо як папуаси.

    • Дійсно, а чого?

     • Того що маємо півкраїни хуйленків, які завтра з радістю сідатимуть на пляшку з-під совіцького шампанського.

    • Як папуаска живеш ти, а айтішніки живуть у нас краще, ніж в ЄС.

     • По-перше, ні, по-друге, якість життя вимірюється не лише рівнем зряплати. Якщо навіть ти отримуєш 300к в секунду, але щодня їздиш по розйобаних дорогах і стикаєшся з одним і тим же постсовіцьким бидлом на всіх рівнях, то це не є „краще”.

   • Той випадок коли псевдонім ідеально доповнює те що під ним написано. Ну і яка особисто тобі користь від того що ми „треті в світі по ІТ кадрам” (в основному завдяки дешевизні нашої робочої сили, яка ліпше працюватиме за кордоном за доляри аніж на місцевого баригу-жлоба, що вдавиться за копійку). Краще спиш по ночах?

    • Васю, твої досить часті слова про “сідання на пляшку” кажуть про те, що ти латентний педераст. Усе “по Фрейду”. Тебе що, ще в дитинстві “обідили”? Чи десь пізніше (кпз, зона …) “відпетушили”?

     • Підоренко, не намагайся копіювати мій стиль, всеодно у тебе погано виходить. Краще повертайся назад на пляшку.

     • І так, фраза „сидіти на пляшці” означає алкозалежність, як у бидла типу тебе, що тупо пробухало свої мізки у перервах між побиттям дружини. Хоча твоя інтерпретація яскраво говорить про твою нетрадиційну орієнтацію. Я звісно не засуджую, у нас вільна країна, але навіщо мучити нещасну жінку?

  • Дайош жєлєзний занавєс!

 2. Роман Примуш, ви на Польщу працюєте? ну коли вже увімкнете розум. Поляки так переманюють собі кадри. А в області скоро не буде кому працювати

 3. Нема там хмельницьким айтішнікам чого вчитися. Це напевно Симчишин послав своїх тупих побратимів прогулятися за народні гроші.

 4. Навіть ніде оголошень не було. За яким принципом відбиралися компаніі?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.