Капремонт зони відпочинку на Озерній за 7 млн грн: два учасники подали скарги в Антимонопольний комітет Капремонт зони відпочинку на Озерній за 7 млн грн: два учасники подали скарги в Антимонопольний комітет

Хмельницькі фірми “Архітектоніка” і “Шляхбудгруп”, які брали участь у тендері на капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна,… Далі »

Ремонт доріг Хмельницької області можна побачити в реальному режимі Ремонт доріг Хмельницької області можна побачити в реальному режимі

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області за результатами тендера 9 вересня уклала угоду з відокремленим підрозділом “Укрдорзв’язок” Державного підприємства дорожнього зв’язку,… Далі »

Суд призначив медичну експертизу глухонімого чоловіка, який погрожував вбивством обраному нардепу Жмеренецькому Суд призначив медичну експертизу глухонімого чоловіка, який погрожував вбивством обраному нардепу Жмеренецькому

Шепетівський міськрайонний суд призначив комісійну судово-медичну експертизу у рамках кримінального провадження за ч.1 ст.129 КК України (“Погроза вбивством”), де потерпілим виступає кандидат у… Далі »

У Летичеві невідомі осквернили пам’ятник загиблим в АТО У Летичеві невідомі осквернили пам’ятник загиблим в АТО

Сьогодні у Летичеві невідомі осквернили пам’ятник загиблим в АТО. Про це у “Фейсбуці” написав місцевий журналіст Олександр Змієвський. “Кидали курячими яйцями… Далі »

У міст знову хочуть забрати пайову участь – скільки втратять громади Хмельниччини? У міст знову хочуть забрати пайову участь – скільки втратять громади Хмельниччини?

Парламент хоче скасувати пайову участь, однак Асоціація міст України закликає не позбавляти громади важливого джерела доходів. Як повідомила НГП консультант… Далі »