Суд призначив медичну експертизу глухонімого чоловіка, який погрожував вбивством обраному нардепу Жмеренецькому

Шепетівський міськрайонний суд призначив комісійну судово-медичну експертизу у рамках кримінального провадження за ч.1 ст.129 КК України (“Погроза вбивством”), де потерпілим виступає кандидат у нардепи, а нині депутат від “Слуги народу” Олексій Жмеренецький (190 округ).

Про це свідчить ухвала суду від 6 вересня.

Одним із підозрюваних у справі проходить чоловік, який має має вади слуху та не може розмовляти. Однак саме він разом із спільником, за версією правоохоронців, в усній формі висловили у бік потерпілого Жмеренецького погрозу вбивством, повідомивши: «Зникни з даного округу, як кандидат у депутати, якщо не хочеш бути «дирявим».

Тепер суд доручив експертам Хмельницького обласного бюро судово-медичних експертиз з’ясувати, чи має місце глухота у підозрюваного та який її ступінь; на якій відстані від вушних раковин він може чути розмовну мову; чи є порушення мови і яка ступінь німоти; чи здатний громадянин спілкуватися вербально?

Також суд дозволив при проведенні комісійної судово-медичної експертизи залучати лікарів інших спеціальностей, в яких виникне необхідність.

На цю ж тему читайте публікацію “Як глухонімий погрожував вбивством кандидату від “Слуги народу

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. оооо дятел цей жмеринецький ))))))

  2. Хай той суд призначить психіатричну експертизу Жмеренецькому!

  3. Дирявий на жаргоні це не мертвий. Вони його попередили не потрібно долю тягнути за хуй)) Яка тут експертиза і за що судити дирявого, якщо він дирявий то на завжди))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.