Капремонт зони відпочинку на Озерній за 7 млн грн: два учасники подали скарги в Антимонопольний комітет

Хмельницькі фірми “Архітектоніка” і “Шляхбудгруп”, які брали участь у тендері на капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна, 13 вересня подали скарги до Антимонопольного комітету України.

Про це свідчать відомості системи “Прозорро”.

ТОВ “Архітектоніка”, яке запропонувало найнижчу ціну, переконане, що його пропозицію було неправомірно відхилено. Крім цього, учасник вважає, що замовник порушив п’ять принципів публічних закупівель: добросовісна конкуренція; об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій конкурсних торгів; максимальна економія та ефективність; недискримінація учасників; запобігання корупіційним діям і зловживанням.

Інший учасник “Шляхбудгруп”, який запропонував таку ж ціну, як і переможець тендера, просить АМКУ зобов’язати замовника скасувати рішення про визначення ТОВ «Гранд Дорбуд» переможцем процедури закупівлі. Причина – відсутність двох документів ТОВ «Гранд Дорбуд», які вимагав замовник.

Як писав НГП, Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за результатами тендера 5 вересня повідомило про намір укласти угоду з місцевим ТОВ “Гранд Дорбуд” на капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна загальною вартістю 7 млн грн.

Разом з тим, ТОВ “Гранд Дорбуд” фігурує у кримінальному провадженні за фактами привласнення, розтрати майна (ч.5 ст.191 КК України) і зловживанням службовим становищем (ч.2 ст.364 ККУ).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.