Капремонт зони відпочинку на Озерній вартістю 7 млн грн виграла фірма, якою займається поліція через неіснуючі дорожні роботи

Управління житлово-комунального господарства Хмельницької міської ради за результатами тендера 5 вересня повідомило про намір укласти угоду з місцевим ТОВ “Гранд Дорбуд” на капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна загальною вартістю 7 млн грн.

Фото НГП

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

Пропозиція ТОВ “Гранд Дорбуд” виявилася найдорожчою серед шести учасників, яких замовник допустив до аукціону. При цьому, комунальники відхилили пропозиції інших учасників через невідповідності вимогам тендерної документації:

 • ТОВ “Архітектоніка” (Хмельницький), яке запропонувало ціну робіт у 5,69 млн грн, на паперах видало  орендований автокран за власного; не підтвердило кваліфікованих працівників з виконання електромонтажних робіт; у поданому кошторисі відображено не зрозуміле співвідношення зарплати будівельників.
 • ТОВ “Мілєніум Хілс” (Хмельницький) з пропозицією 5,7 млн грн викликало запитання у замовника через невідповідність розміру статутного капіталу (1 тис. грн) тендерній документації – не менше 2,5% від вартості закупівлі.
 • ТОВ “8Н Кю Зет Абсолют” (Хмельницький) з пропозицією 6 млн грн також “пролетіло” через мінімальний розмір статутного капіталу – 1 тис. грн.
 • ТОВ “МБМ” (Хмельницький) з пропозицією 6,78 млн грн не підтвердило дозвіл на виконання робіт з будівництва об’єктів транспортної інфраструктури.
 • ПП “Сіад-Сервіс” (Хмельницький) з пропозицією 6,8 млн грн не надало додатки до аналогічних договорів та документа за підписом головного бухгалтера щодо наявності техніки на балансі підприємства.

Нагадаємо, що капітальний ремонт зони відпочинку навколо водойми в мікрорайоні Озерна триватиме протягом 2019-2020 років. За цей час там мають з’явитися пішохідні доріжки навколо озера, освітлення, лавки, урни. Також проведуть озеленення території, висадивши дерева і кущі.

За даними аналітичної системи “Youcontrol”, ТОВ “Гранд Дорбуд” створено у квітні 2011 року. Єдиним засновником і кінцевим бенефіціаром записаний мешканець Волочиського району Грант Карапетян.

Разом з тим, ТОВ “Гранд Дорбуд” фігурує у кримінальному провадженні за фактами привласнення, розтрати майна (ч.5 ст.191 КК України) і зловживанням службовим становищем (ч.2 ст.364 ККУ).

За даними досудового розслідування, у січні 2018 року комунальне підприємство по будівництву, ремонту та експлуатації доріг виконавчого комітету Хмельницької міської ради підписало договори з цією фірмою на поточний (ямковий) ремонт вул. Федунця і ямковий ремонт під’їзної дороги до будинків по вул. Курчатова 1Г, Д, Ж, З від вул. Проскурівського підпілля. У подальшому замовник перерахував 284 тис. 268,33 грн ТОВ “Гранд Дорбуд” за дорожні роботи, які підрядник так і не виконав минулого року.

Крім цього, правоохоронці підозрюють керівництво Малиницької сільської ради Хмельницького району у змові з директором ТОВ “Гранд Дорбуд” під час проведення у 2015 році капітального ремонту автодороги на вул. Сонячній у с. Малиничі. Зокрема, в актах виконаних робіт містилися завідомо неправдиві відомості про те, що виконавець в повній мірі виконав будівельні роботи на загальну суму 1 млн 120 тис. 599,6 гривень. Фактично підрядник провів ремонтні роботи на загальну суму в 1 млн 48 тис. 495 грн.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Цікаво який відкат Картавому закладений в тендерній пропозиції?

  • Мінімум 10%.

  • Як ви можете таке казати. Симчишин абсолюно чесна людина. До його вибрання гідра корупції душила Хмельницьки. А як зразу він прийшов, то і сліду від неї не залишилось. ВІн навіть не розуміє, що таке відкат.

   • Так, він цю гідру очолив і назвав ,,в нас немає опозиції,,.
    Він все ,,почув, побачив і знає,,. Без нього жодна схема не здійснюється. Перед виборами щось там з Діденком ділив.

   • Конечно не розуміє! Бо це не відкат “а свій до свого по своє”.
    Гнати в шию цих мразей сельських.

 2. Очевидно, що потоки перенаправлені в кишеню Симчишина і свободівців. Не можуть же хохли по чесному жити. Раз все тихо, значить крадуть як не в себе. Але конкретних обвинувачень немає.

 3. Цю фірму добряче кинув УКБ міськвиконкому, який нічого не заплатив армяну за асфальтування прибудинкової території пожежного депо, що по вул.Озерній,20/1.

 4. Нема відкатів. Та подивиться ще на дитячі садочки. Гроші з батьків збирають досі. В садку ремонту нема, в групах діти не мають чим гратися. Це свободв так піклується прр малих украінців?

 5. Не переживайте виберете скоро зеленого мера і ніхто красти не буде. Все вам буде подобатися і розвиватися. П.С. При чому тут мерія якщо у нас є система Прозоро. Колись на ній всі піарилися при шоколадному.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.