Хмельничан запрошують на обласну сільськогосподарську виставку «Агро Поділля-2019»

7 вересня на території торгово-сервісного центру «Поділля» (траса Н-03 Хмельницький-Чернівці, с.Ружична) відбудеться ХХХІІ обласна сільськогосподарська виставка «Агро Поділля-2019».

Як повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку ОДА, на виставці буде представлена сільгосптехніка, обладнання для тваринництва, засоби захисту рослин. Працюватиме виставка-ярмарок декоративних та домашніх птахів, дрібних тварин, ярмарок сільськогосподарської продукції. Традиційно кращі зразки продукції та товари місцевих підприємств представлять усі райони області, заклади профтехосвіти, окремі вищі навчальні заклади, а також народні майстри з усіх куточків області.

Не обійдеться і без цікавого сюрпризу від ТОВ “Український Кристал”. Вже кілька років поспіль підприємство дивує подолян своїми витворами хлібопекарського мистецтва. Зокрема, позаминулого року майстри представляли величезний Тризуб, виготовлений з короваю, а минулого року навіть задокументували Рекорд України, виготовивши карту Хмельницької області, складену з мафінів. Що саме готують в “Українському Кристалі” для “АГРО Поділля-2019”, поки тримають у таємниці.

Урочисте відкриття заплановане на 11-00. Задля зручності відвідувачів буде здійснюватися довезення до локації автобусами. Транспорт курсуватиме з 8-00 від вул.Староміської (“Юність”) по вул. Кам’янецькій, із усіма зупинками.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Будут последние нанотехнологии бублики с маком и пирожки с яблоками. Полная деградация.

  2. Вручат по сто грамот. Агония

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.