Екс-очільник поліції Хмельниччини подякував хмельничанам за підтримку

Відповідний пост він опублікував у Фейсбук.

«Я хочу щиро подякувати усім працівникам поліції Хмельницької області за те, що два роки ми пропрацювали на благо безпеки Хмельниччини, як злагоджена і дружна команда. Ми разом вчилися на власних помилках, разом долали труднощі і раділи перемогам.

Ні для кого не таємниця, що саме на Хмельниччині я робив свої перші кроки у якості керівника управління з різними напрямками діяльності, адже до того багато років був зосереджений лише на напрямку громадської безпеки. Тож ваше розуміння і підтримка, як у той період, так і надалі для мене були надзвичайно важливі. Дякую вам за це. Я багатому чому навчився у кожного з вас, і сподіваюся, зміг навчити чогось корисного.

Щиро вдячний хмельницькій громадськості та представникам ЗМІ за те, що підтримували, вчасно вказували на недоліки та прогалини, допомагаючи нам вдосконалюватись самим та вдосконалювати свою роботу. Дякую, що розуміли та не ображалися на мене за мою бійцівську прямолінійність і сприймали таким, як я є.

Ми спільно з вами реалізували багато хороших проектів, які, сподіваюсь, й надалі дозволять Хмельницькому втримувати у рейтингах статус найбезпечнішого міста.

Я дуже ціную два роки свого перебування на Хмельниччині, бо це був для мене безцінний досвід, отриманий і від колег, і від громади.

Ви завжди можете розраховувати на мою підтримку. Сподіваюся, що і на Львівщині мені вдасться налагодити командну роботу. Я зроблю все від мене залежне, аби заслужити довіру місцевої громади».

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Хто може за цього спеца сказати щось хороше, то скажіть, але я не в захваті…

 2. А нічого, що Віконський служив у Беркуті?
  І взагалі то мав би бути люстрований?

  • А ти взагалі повинен був бути кастрований (що б нащадків від тебе не було) і у клітці дурдому поміщений (що б не кидався на людей). І нічого…

 3. This is my first time pay a quick visit at here and i am truly happy to read all at single place.

 4. Чучало скажи на українській.

 5. Безмозглий дебіл Вася демонструє відсутність інтелекту

 6. Вася коментатор – син багдатського ішака

 7. Підоренко, досить писати хуйню в інтернетах, краще сходи подрочи на ікону вусатого підора.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.