У 2020 році хмельницька влада обіцяє стовідсотково впровадити електронний квиток у комунальному транспорті

У 2020 році у комунальному громадському транспорті Хмельницького планується 100% впровадження автоматизованої
системи електронних платежів.

Така інформація відображена у проекті Програми економічного і соціального розвитку міста на наступний рік.

Разом із запуском е-квитка міська влада прописала у проекті Програми пункт щодо забезпечення належної якості обслуговування пасажирів.

Фото Віталія Тараненка

Крім цього, виконком Хмельницької міської ради найближчим часом хоче внести зміни до свого рішення від 23 серпня 2018 року №666, з якого виключити пункти, які окремо розмежовують оплату за проїзд еклектронним квитком і готівкою. У діючому рішенні прописано, що вартість проїзду у тролейбусах для власників електронного квитка становить 3 грн, при готівковому розрахунку – 4 грн; у маршрутних таксі – електронним квитком проїзд коштуватиме 5 грн, готівкою – 6 грн.

“Після внесення змін до рішення виконкому вартість електронного квитка буде такою, як і сьогоднішній тариф на пасажирські перевезення: у тролейбусі – це 3,50 грн, у маршрутному таксі – 5 грн і 6 грн (після восьмої вечора). Коли ж повноцінно запустимо електронний квиток, тоді визначатимемося з механізами, як краще стимулювати пасажирів переходити на безконтактну форму оплати проїзду”, – пояснив НГП заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Як писав НГП, виконавчий комітет Хмельницької міської ради 11 жовтня 2018 року ввів у дію рішення конкурсного комітету з визначення єдиного оператора на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.

Переможцем конкурсу було визначено ТОВ «Фінансова компанія «Герц»(Одеса). Із ним підписали угоду терміном на 5 років.

Реалізація проекту відбуватиметься у чотири етапи. У конкурсній пропозиції одеська фірма вказала, що за власний кошт поставить апаратно-програмні комплекси та інше обладнання з розміром комісійної винагороди 6,75% терміном на 10 років.

На цю тему також читайте статтю “Електронний квиток: новий виклик для хмельницької влади“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. В 2020 вони усі отримують наху.- квиток в маниківці, синяву.це їм хмельничани обіцяють.

  2. Дуже погано добиратися зранку на Ружичну а ввечері після роботи звідти. Людей дуже багато. Чи не можна переглянути графік роботи маршрута №27?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.