Хмельницький аеропорт вперше з 2012 року отримав електроенергію

Сьогодні, 18 листопада, Хмельницький аеропорт підключено до електромережі.

Як повідомляє пресслужба обласної ради, реалізації підключення аеропорту до електромережі передувала тривала робота. Ще два роки тому, у зв’язку з початком робіт з відновлення діяльності комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» та необхідністю вирішення питання забезпечення електроенергією 1-3 поверхів адміністративного приміщення, водозабору котельні та часткового освітлення території аеропорту, голова обласної ради Михайло Загородний звернувся до керівництва державного підприємства «Обслуговування повітряного руху України».

Через відмову ДП «Укаерорух» у відновленні електрозабезпечення комунального підприємства, було прийнято рішення звернутися до Міністерства інфраструктури про передачу майна з балансу ДП «Укаерорух» – на баланс Хмельницької облради.

Протягом січня 2018 року-травня 2019 року тривала процедура розгляду цього питання в органах центральної виконавчої влади, і лише у травні 2019 року Міністерством інфраструктури було прийнято наказ про передачу майна в кількості 39 одиниць на загальну суму 20,7 млн. грн в оперативне управління Хмельницької облдержадміністрації. Це стало підставою та можливістю відновлення електропостачання для господарських потреб комунального підприємства.

У 2019 році Хмельницька міська рада виділила 800 тис. грн на встановлення сонячних панелей на 24 електооопорах, які дали можливість забезпечити зовнішнє освітлення території аеропорту.

Нагадаємо, що раніше Державна авіаційна служба України назвала недіючий хмельницький аеропорт базовим у Західному регіоні.

22 грудня 2017 року депутати обласної ради затвердили програму відновлення та розвитку комунального підприємства “Аеропорт-Хмельницький” на 2018-2022 роки із загальним обсягом фінансування 774 млн. грн.

Читайте також публікацію НГП “Велике прибирання” хмельницького аеропорту. Готовність №1 до посадки літаків?

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 7

  1. А що там спостерігає міський голова, що в синьому халаті ?

  2. Следующим шагом должно быть открытие рейса Хмельницкий – Нью-Йорк.

  3. Миша ты. что главный електрик

  4. Логічно. Тепер прогресивний мер буде літати на електролітаках. Підзарядив і полетів до Синяви.

  5. Одни летают, другие только распускают перья!

  6. два дебила-это сила)

  7. І нічого панове, не розумієте, це на майбутнє – “пути отхода”.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.