Суд арештував півквартири підприємця з Віньковець. Натомість компанії Nike і Puma виставили претензій на 26 млн грн

Компанії NikeInnovateC.V. і PumaSE напривили позовні заяви про відшкодування збитків, заподіяних внаслідок протизаконної діяльності підозрюваного підприємця з Віньковець на загальну суму 26,09 млн грн.

Про це зазначено в ухвалах Хмельницького міськрайонного суду від 16 липня.

За даними досудового розслідування, протягом листопада 2017 року – вересня 2018 року ФОП, який спеціалізувався на виготовленні та реалізації швейних виробів, незаконно використовував у своїй господарській діяльності знаки для товарів і послуг, а саме шив одяг під виглядом світових брендів Puma, Аdidas, Nike, Just Do It. Загальна сума завданих збитків оцінюється 36,79 млн грн.

З цього приводу слідчий Нацполіції заявив до суду кілька клопотань про арешт майна, яке належать і яким користується підозрюваний. Зокрема, Porsche Cayenne, 2011 року випуску, який є вланістю батька підприємця (за даними слідства, автомобіль підшукував та був придбаний підозрюваним ФОП для власного користування, а його батько ніколи ним не користувався); половина квартири підозрюваного; автомобілі Volkswagen LT 46, 2004 року і Volkswagen Transporter, 2012 року випуску (перший автомобіль належать матері, інший – брату підприємця); нежитлове приміщення площею 353.9 кв. м (власність матері) і нежитлове приміщення площею 401,8 кв. м (належить іншій особі).

У двох згаданих нежитлових приміщеннях слідчі Нацполіції в Хмельницькій області проводили обшуки, під час яких було вилучено готову продукцію з нанесеними незаконно знаками для товарів та послуг компаній Adidas AG, Adidas International Marketing B.V., NIKE Innovate с.v. т «Puma SE»; швейне обладнання та інше обладнання яке використовувалось для виготовлення, пакування та фасування фальсифікованої продукції.

У підсумку слідчий суддя арештував лише півквартири піприємця, оскільки решта майна не належить підозрюваному на праві власності.

Як писав НГП, Хмельницький апеляційний суд відомився скасовувати стаціонарну комплексну психолого-психіатричну експертизу, призачену підприємцю, підозрюваному в незаконному виготовленні одягу під виглядом світових брендів Adidas, Nike і «Just Do It» (ч. 3 ст. 229 КК України).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Якщо його батьки мають по сімдесят років то їм треба скасувати комуналку.

  2. Теперь президент Адидаса будет иметь пол халупы в Виньковцах. Надо срочно отправить в штаб квартиру поздравление.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.