За п’ять років Хмельницький купить 60 тролейбусів і 55 автобусів

Протягом 2019-2023 років Хмельницький купить 60 тролейбусів і 55 автобусів.

Про це заявив в.о. начальника управління транспорту та зв’язку Сергій Шепурев під час презентації Програми розвитку та вдосконалення міського пасажирського транспорту міста на найближчі п’ять років, яку ще мають затвердити місцеві депутати.

У цьому документі зазначено, що вартість транспортного засобу великої місткості становить від 4,5 млн. грн.

Водночас наголошується, що темпи оновлення парку рухомого складу автомобільного транспорту приватними перевізниками не відповідають потребам сьогодення. Причинами цьому є нестабільність економіки в країні, різке зростання вартості валюти, високі відсотки банківських кредитів, постійне зростання цін на паливо-мастильні та комплектуючі матеріали в умовах регульованих тарифів та інше.

Частина транспортних засобів, що обслуговують міські автобусні маршрути, за своєю конструкцією та пасажиромісткістю застарілі. Майже 85% рухомого складу, це автобуси місткістю не більше 22 пасажирів, що експлуатуються більше ніж 10 років.

Як писав НГП, наприкінці травня 2019 року автомобільна компанія «Богдан Моторс» уклала угоду на постачання Хмельницькому 10 низькопідлогових тролейбусів «Богдан Т70117» та 10 автобусів «Богдан А70132». Сума контракту становить майже 100 млн гривень. Автобуси та тролейбуси передаються Хмельницькому на умовах лізингу.

Довідково. У Хмельницькому затверджена транспортна мережа з 22 тролейбусних маршрутів та 45 автобусних маршрутів. На вказаних маршрутах транспортні засоби працюють у звичайному режимі руху.

Для обслуговування маршрутної мережі використовуються в середньому 72 одиниці електротранспорту з 96 передбачених та 278 автобусів з 350 передбачених, з них: 26 – великої місткості (передбачено – 40), 54 – середньої місткості (передбачено – 132) та 198 малої місткості (передбачено – 178).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 12

 1. круто, молодці

  • А чому за наступні 5 років, а ща попередні роки що?

   • Хто його знає як буде на наступні 5 років, навіщо на перед зарікатися, свобода займається агітацією – чорний піар

    • А за попередні при Симчишину купили 23 нових тролейбуси. За всі роки до того, купили аж 5

     • І що змінилося. Чи підприємство стало прибутковим? Ні. Чи стало комфортніше? Ні! Люди жаліються що в старих краще їздити.

     • Щось не видно іх

 2. Якщо буде збережена децентралізація, то це можливо. Якщо ні, то або в борги йти, або нічого не вдасться.

 3. Скільки ще кредитів на шиї хмельничан мають навісити ці невігласи ради популізму?
  Вони з кредитів мають зиск від банків та відкати від придбання.
  Своя рука – владика.

 4. Самое дерьмовое из троллейбусом- “Богдан”.

 5. Лучше бы у немцев б.у. автобусы купили чем те паршивые богданы. Старый мерс или ман в 10 раз лучше нового богдана.

 6. Бачу нормально Руслан Олексійович Стефанчук підтягує у Верховну раду України свого кума з м. Хмельницький адвоката Ватраса Володимира Антоновича, ще того хапугу, голову кваліф палати КДК Хмельницької області. Якщо менший Стефанчук не пройде, то значить старший проміняв брата на кума! Але Микола такий, що може ще Вас викликати на стадіон з Пашою на пару!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.