Хмельницький за 100 млн грн купує 20 тролейбусів і автобусів від заводу “Богдан”

Автомобільна компанія «Богдан Моторс» уклала угоду на постачання Хмельницькому 10 низькопідлогових тролейбусів «Богдан Т70117» та 10 автобусів «Богдан А70132».

Про це повідомляється на офіційному сайті підриємства.

Сума контракту становить майже 100 млн гривень. Автобуси та тролейбуси передаються Хмельницькому на умовах лізингу.
Загалом, відповідно до підписаного договору між ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» та ХКП «Електротранс», Хмельницький отримає 10 автобусів «Богдан А70132» та 10 тролейбусів «Богдан Т70117», 5 з яких матимуть до 20 км запасу автономного ходу, що дасть змогу з’єднати ділянки дороги, на яких відсутня контактна мережа.
Нагадуємо, що «Богдан Т70117» – це 12-метровий міський низькопідлоговий тролейбус, створений з урахуванням сучасних вимог до комфорту, якості та безпеки. Загальна пасажиромісткість тролейбуса «Богдан Т70117» – 105 пасажирів (у тому числі 34 місця для сидіння). Тролейбус обладнаний пандусом та кріпленням для фіксації інвалідного візка в салоні, а також має 4 спеціально обладнаних місця для пасажирів з обмеженими можливостями пересування і, що варто зазначити, з синхронним тяговим двигуном виробництва харківського заводу «Електротяжмаш».

Автобуси «Богдан А70132» – це великі міські автобуси, загальна пасажиромісткість яких становить 106 чоловік, вони на 100% з низькою підлогою.

Співвласником «Богдан Моторс» раніше був Петро Порошенко, а нині фірма належить його бізнес-партнеру Олегу Гладковському (Свинарчуку), екс-першому заступнику секретаря РНБОУ. Вона очолила Топ-10 постачальників транспорту України у 2014-2016 роках, друге місце якого зайняв нинішній суперник «МАЗтранссервіс».

Як писав НГП, 14 грудня 2018 року Хмельницька міська рада надала дозвіл “Електротрансу” укласти договір фінансового лізингу з двома держбанками (ПриватБанк і “Укргазбанк”) для придбання 10 тролейбусів та 10 автобусів. Позика надаватиметься під 16%-річних у гривні, яка буде погашена протягом 60 місяців.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 12

 1. Останні бабоси Вальцману….. свлота та вальцман були завжди в спарці….

 2. Чекайте чергового збільшення вартості проїзду. І пільговиків будуть нищити сволотівці.
  На фести, концерти, мільйонні туалети гроші є. На депозитах теж заробляють.
  А капітальні вкладення через лізинг, щоб заробити собі і банку на хмельничанах.
  От вам і свобода з народом. Голосуйте за своїх кривдників.

 3. Ніби все добре на благо містянам, але треба думати за дороги, які лишаються розбитими та надто вузькими.

 4. Случайно попал в городскую баню на Франка и узнал сколько дали денег на ремонт . Как посмотрел .что городская власть сдглала за 7 млн гр. волосы стают дыбом. Это сколько надо спиздить чтобы сделать такую херню. Плитка на стенах на полу при входе и на лестницах старая общие залы . Где деньги Гончарук. Такого тупого и наглого еще свет не знал. А мер говорит шипилява что все хорошо. Где наши доблестные органы спят пора просыпаться.

 5. Порох пішов, а Сволота відпрацьовує!

 6. У нас в місті що один мер, що інший дбають за себе, тому стосовно архітекторів ніякого контролю немає. Накупивши великогабаритних автобусів збільшаться пробки, так як інфраструктура в місті не поліпшується. Обєкти будуються за 2 чи 3 метри від дороги і нікому до цього немає діла. Не будівництво, а хаос. Діючий мер слабак.

  • Гнида картавий. Похлеще чем попередники пропилесосил город. Дибилоиди радуються новому фонтану, не осознавая что на каждом укралось. Картавий ща скакнет от креминала в Раду.

  • Чем больше больших автобусов тем меньше переделанных скотовозов-бусиков. Ура товарищи! Да и Мишина за яйки потрогают. Нефиг быть монополистом!

 7. Симчишин помагає Свинарчуку за рахунок хмельничан

 8. Адміністрація сайту! І усі ці коментарі ви не вважаєте образою честі і гідності нашого мера?
  Фу, люди, для вас нічого не варто робити, ви хронічно незадоволені УСІМ!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.