Дубль 2: комунальники Симчишина готуються валити будівельний паркан у центрі Хмельницького

Виконком Хмельницької міськради готується надати дозвіл комунальним службам на проведення демонтажу самовільно встановленої огорожі навколо будівельного майданчика на вул. Кам’янецькій, 2А, що у центрі міста.

Відповідний проект рішення з’явився на сайті міської ради.

Знесення огорожі доручать комунальних підприємствам «Хмельницькбудзамовник» і «Міськсвітло». Після демонтажу буде складено акт за підписами представників підприємств, управління архітектури та містобудування, управління житлово-комунального господарства та управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста.

Фото з FB Хмельницький Development

Забезпечити громадський порядок повинні співробітники хмельницького відділу поліції.

Нагадаємо, що на вул. Кам’янецька, 2А у Хмельницькому триває будівництво 25-поверхового житлового комплексу, який буде складатись, як з комерційних приміщень: магазинів, салонів, кафе, ресторанів тощо, так і з 195 одно-, дво-, трикімнатних житлових квартир. Будинок міститиме дворівневий підземний паркінг та перші два поверхи комерційної площі.

Також, як заявляли інвестори цього проекту, вони пройшли всі необхідні експертизи, після чого й було отримано дозвіл на виконання будівельних робіт.

5 травня 2017 року кілька десятків працівників комунальних підприємств спільно з активістами та депутатами від ВО “Свобода” демонтували паркан, який влаштований на будівельному майданчику на вулиці Кам’янецькій, 2А. Огорожу за допомогою болгарок знесли по периметру земельної ділянки. Ключова мотивація місцевої влади – забудовник “вкрав” у міста “зайвих” 20 соток землі.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 16

 1. Знесли огорожу, а далі що 777

 2. А на Тернопільській, 34 А нічого не збираються валити?Було скасовано містобудівні умови та обмеження, також декларацію, відкрита кримінальна справа по підробці документів на це будівництво. Мешканців будинку 34/1 лякали, що в результаті будівництва з ними може статися біда ( не відомості куди піде вода, яка збирається на земельній ділянці по вул. Тернопільській, 34 А.) На сьогодні сваї забиваються, влада вже закрила очі на порушення, ДАБІ вже 4 рік ніяк не може провести перевірку. Бондаренко вже не дуже бачить порушення. На людей наплювати, залякали ще й наняли “тітушок”. В прокуратурі кажуть, що мешканці молодці, що подали в суд на владу. Всі “працюють ” на благо громади !!!

  • Там власник “вирішив” питання добрим откатом нашим підоропатріотам.

   • Тоді зрозуміло, чому влада без остраху вирішила ризикнути людськими життями. “Бабло” – це для них найголовніше. А сотнею людей можна ризикнути. Тут їхні сім’ї і діти не живуть, їм не страшно. З кабінету воно видніше !!!

 3. Гнила продажна Свобода!

  • Ще й “тітушок” не місцевих привезли для залякування мешканців. “Працюють” на благо народу.

 4. Вже до суду не треба звертатись ? Міський голова підміняє всі суди ? А дійсно чому не подати в госп. суд позов про демонтаж огорожі . Слабо ?

  • В суди подаються справи, які необхідно програти! Для замилювання очей і показухи, щоб імітувати роботу!

   • Мешканці подали в суд на міську
    раду щодо скасування містобудівних умов та обмежень по Тернопільській, 34 А. Ці самі містобудівні вони (міськвиконком )вже скасовували в 2015 році і доказувати а суді що вони виданні з порушенням. Тепер представник міської ради в суд не з’являється. А будівництво продовжують.

 5. Цікаво хто буде нести відповідальність, якщо випадко дитина зайде на будівельний майданчик в якому відсутня огорожа? Свобода? Особисто мер?

  • Меру плювати на наших дітей.
   Він своїх ввів в статус ,,королєвічєй,,.
   При жодній владі в місті не було такого геноциду щодо старих та малих. Тарифи піднімають найбільше, в школи та садочки запустили постачальників з неякісними продуктами. Транспорт, який після 10 години тікає в депо незабаром буде недоступним соціалтним верствам.
   Тільки меру добре живеться. Не може нахвалитися своїми нащадками та батьками, ніби вони не з ,,совка,,

   • Та ви що, в нас самий “чесний” мер. Ці руки нічого не крали, а головне не підписували (зі слів мера).

 6. А Бурлик буде залучений до демонтажу ???

 7. Ось вам і свобода прийде порядок наведе , продажна гнила бандитська брехлива свобода тільки і робить що набиває свої кішені , ну нічого скоро це закінчиться

  • Як по мені, то Вам завжди все не до вподоби, але в цьому випадку з Вами я цілковито згідний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.