Ректор хмельницького вишу вважає, що Порошенко порушив закон, призначивши членів ВРП

Ректор Хмельницького університету управління та права і кандидат на посаду члена Вищої ради правосуддя Олег Омельчук переконаний, що діючий президент Петро Порошенко порушив закон, призначивши двох членів ВРП.

Свою думку керівник вишу висловив у коментарі “Незалежному громадському порталу”.

Укази президента про призначення Андрія Василенка та Михайла Ісакова членами Вищої ради правосуддя 13 травня були опубліковані на сайті глави держави.

“Ці Укази – це грубе порушення чинного законодавства, а саме не виконання рішення суду. Як наслідок таких дій може бути притягнення до кримінальної відповідальності та визнання Указів недійсними в судовому порядку. Це безпрецедентний приклад порушення закону гарантом”, – наголосив Омельчук.

Як писав НГП, 22 квітня Окружний адміністративний суд Києва через позов Олега Омельчука заборонив призначати членів ВРП за президентською квотою.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Порох з’їзджає з катушок, що підтверджується недовірою до нього на виборах. Негайно заяву до прокуратури.

  2. поздно осмелел ректор-нужно было раньше рот раскрывать

  3. Пора шоколадного выносить силой.

    • Не вдасця. Хіба що з стільцем та робочим столом, до яких він приріс. До того ж він інфекційно недоркуваний. А ще він сотворив указ про присвоєння собі звання героя, але із-за скромності обнародувати його не хоче. Копію цього “документа” розмістив лише в домашньому альбомі.
      А ще кажуть, що львівяни готують до верховної ради звернення з вимогою змінити явно застарілу для них назву свого обласного центру і назвати його рашенград.

  4. Порох, точно мудило і веде себе як дрібний жулік. Но пан Омельчук, в такий спосіб вирішив себе прославити. Мовояв, – ось який я хоробрий!!! Коли висували вищі навчальні заклади, юридичного профілю, своїх кандидатів, то за Омелька проголосувало дуже мало, але він рішив по судитись, чи хтось йому підказав….

  5. Зебіли на чолі блазнем придумують собі ворогів, щоб відволікти всіх від своєї нікчемності.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.