ОДА підтвердила приєдання Старокривинської сільради до Нетішина

Хмельницька ОДА затвердила висновок на відповідність Конституції та законам України проектів рішень Нетішинської міської та Старокривинської сільської рад Славутського району “Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення”.

Про це сказано у розпорядженні голови облдержадміністрації Вадима Лозового від 25 квітня.

Згідно з документом, до Нетішинської міської об’єднаної територіальної
громади приєднуються села Старий Кривин, Новий Кривин Старокривинської сільської ради Славутського району.

Відповідні рішення були ухвалені вказаними місцевими радами 12 квітня 2019 року.

Як відомо, Центральна виборча комісія роз’яснила причини затримки оголошення перших виборів депутатів Нетішинської міської ради об’єднаної територіальної громади та Нетішинського міського голови і депутатів Славутської міської ради об’єднаної територіальної громади і її міського голову.

Зокрема, член ЦВК Ігор Жиденко зауважив, що у жовтні 2016 року ЦВК відмовляла у проведенні виборів у Нетішинській ОТГ через відсутність на це правових підстав.

“Удруге зверення Хмельницької облдержадміністрації щодо призначення перших місцевих виборів у Нетішинській міській об’єднаній територіальній громаді до Комісії не надходило”, – сказано у листі.

Також Жиденко констатував, що не надходили зверення від Хмельницької ОДА щодо оголошення переших місцевих виборів у Славутській ОТГ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.