Під ялинку Гройсман розділив майже 90 мільйонів “депутатських грошей” для Хмельниччини

Уряд затвердив черговий розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Як свідчить розпорядження Кабміну від 5 грудня №934, Хмельницькій області дісталося 88,36 млн грн. Найбільше коштів з держбюджету отримали міста Старокостянтинів і Хмельницький – 30 млн грн і 26,4 млн грн, відповідно.

Зокрема, 28,6 млн грн виділили на реконструкцію каналізаційних очисних споруд потужністю 5000 м3/добу (зі збільшенням потужності до 12000 м3/добу) у Старокостянтинові; 21,4 млн грн – на будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до Хмельницького; 5 млн грн – на будівництво навчально-виховного комплексу на вул. Залізняка, 32 у Хмельницькому.

Ще 5 млн грн спрямували на будівництво лікувального корпусу на 120 ліжок та харчоблоку на вул. Шевченка, 40 у Городку; 2,70 млн грн – капітальний ремонт будинку культури у Ярмолинцях; 2,17 млн грн – реконструкцію водопровідної мережі с. Ярославка Летичівського району; 1,46 млн грн – капітальний ремонт Летичівського будинку культури; 1,41 млн грн капітальний ремонт приміщень харчоблоку, обіднього залу Самчиківської ЗОШ I-III ступенів у Старокостянтинівському районі та інші об’єкти.

Нагадаємо, що щороку у бюджеті закладають мільярди гривень на соціально-економічний розвиток. Пропозиції куди їх спрямувати вносять народні депутати.

Як писав НГП, у червні уряд дав 52,5 млн грн на соцекономрозвиток Хмельницької області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Уряд затвердив черговий розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, зокрема, 21,4 млн грн – на будівництво другої черги водогону від с. Чернелівка Красилівського району до Хмельницького для прискорення руйнації Красилівщини.

  2. Видно, що ти, вгледівши тризуб на баштах Кремля, у цьому переконалася особисто

  3. Це нормально, коли гроші розподіляються громадам. За яника вони йшли тільки йому і його компанії в карман.

  4. Харчоблок це важливо, а коли буде ремонт в Самчиках?Говоримо про туризм,а виходить харчоблок! Дурачки чи щось таке?

  5. Туризм розвивайте ,в запої не входьте ,то не будете дурачками

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.