З Нового року подорожчає відвідування Кам’янець-Подільської фортеці

З січня 2019 року змінюється вартість вхідної плати на об’єктах Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

Про це повідомляться на сайті музею-заповідника.

“1 січня 2019 року згідно з рішенням виконавчого комітету від 27 грудня 2018 року № 862 “Про затвердження вартості платних послуг та вхідної плати на об’єктах Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника” змінюється вхідна плата у Старий замок, експозиції у Ратуші та вартість деяких платних послуг”, – йдеться в повідомленні.

Так, вартість квитка до Старого замку здорожчає на 20 гривень і становитиме 60 гривень для дорослих, 40 гривень – для учнів і студентів.

Вхідна плата на експозиції “Історія Магдебурзького права на Поділлі” та “Історія грошового обігу на Поділлі” в Ратуші з 1 січня збільшиться на п’ять гривень і становитиме 25 гривень для дорослих, 20 гривень – для учнів і студентів.

Також зазначається, що вартість квитків на інші об’єкти залишається без змін.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Сам музей ( не вся фортеця!) це утопія. Експозиція не оновлюється. Дубляжу документів іноземною немає. Працівники музею в англійській – повні нулі. Сам бачив як на запитання англійською від туриста одна працівницязі злістю : що він від нас хоче? То за який сервіс піднімають ціну?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.