Соціологія: Другий тур – Тимошенко та Зеленський, президент – Тимошенко

Чинний президент Петро Порошенко не потрапляє до другого туру президентських виборів. За головну посаду країни у фіналі змагатимуться Юлія Тимошенко та Володимир Зеленський. Переможе – Юлія Тимошенко.

«Якби вибори відбулися найближчим часом, до однозначного лідера Юлії Тимошенко, яка переважає всіх кандидатів майже вдвічі, міг би доєднатися Володимир Зеленський. Другий тур був би Тимошенко – Зеленський, де перемогла би Тимошенко. Такі є цифри сьогодні» – зазначив керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексiй Антипович на прес-конференції в ІА «Інтерфакс», коментуючи безпрецедентне опитування, у якому взяли участь 40 тисяч українців.

Відповідно до проведеного наприкінці листопада – початку грудня опитування, похибка якого складає лише пів відсотка, підтримка чинного глави держави не дозволяє йому розраховувати навіть на проходження до другого туру.

Рейтинг Петра Порошенка нині лише третій і складає усього 11,1%. Це майже вдвічі менше за показники Юлії Тимошенко – 20.8%. Володимира Зеленського підтримують 13,4%.

Опитування проводилось з 16 листопада по 9 грудня 2018 року. У дослідженні, здійсненого за методом особистого інтерв’ю, взяли участь 40 000 респондентів, по 1600 у кожній області України (окрім окупованих територій Криму та Донбасу). Вибірка сформована з урахуванням вікової й гендерної структури кожної області. Похибка на рівні України становить не більше 0.5%. 

Посилання на прес-конференцію СГ «Рейтинг»:

https://www.youtube.com/watch?v=uP2P1_purSs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0dX1TgINF8sLKvjzXXsN5VXzsMGmHsk19f0zj6vnDpFdMCaJ21iKWlefQ

Посилання на результати дослідження: http://ratinggroup.ua/research/ukraine/portrety_regionov_itogi_svodnye_dannye_sravnitelnyy_analiz_mezhdu_oblastyami.html

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 6

  1. Не друкуйте брехню – Порошенко Президент і дасть Бог в першому турі

    • Стандартна Юлькина тактика. У всіх виданннях подібного роду статті. О тільки згадуються мені мерські вибори – “Лукашук набирає більшісь у першому турі”, “Лукашук виграє по всіх опитуваннях” і т.д. І де зараз Лукашук? Нічого не нагадує?

    • Торт не пройдеттт!!!

  2. І цей народ, що обирає таке хоче добре жити?

  3. Выберете меня я всех обустрою даже безвиз не будет нужен.

  4. пизд€ш !у нас другие результаты. Этих клоунов в том числе и клоунихи там и близко нет !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.