Не згоріти на роботі – у Симчишина придумали, як побороти стрес та зниження рівня професійної мотивації чиновників

Виконавчий комітет Хмельницької міськради пропонуватиме депутатам затвердити Програму діагностики та протистояння емоційного професійного вигорання посадових осіб виконавчих органів міської ради на 2019-2020 роки.

Про це свідчить відповідний проект рішення виконкому.

У процесі виконання Програми влада планує вирішити ряд поширених проблем:

 • психоемоційне виснаження, майже абсолютне вичерпування психологічних, емоційних, енергетичних ресурсів, що сприймається як фізична і психологічна втома;
 • негативне ставлення до своєї роботи;
 • недбалість у виконанні професійних обов’язків;
 • зниження коефiцiєнта корисної діяльності;
 • зниження рівня професійної мотивації;
 • дегуманізація у формі чим раз більшого негативізму як до суб’єктів звернення, так і до співпрацівників;
 • холодне та більш байдуже ставлення до людей, ознаки роздратованості стосовно суб’єктів звернення, колег, партнерів;
 • особистісне віддалення, зменшення контакту з оточенням в будь-який спосіб.

На попередження емоційного професійного вигоряння працівників органів місцевого самоврядування у бюджеті закладуть 400 тис. грн і проведуть соціально-психологічні тренінги, ділові ігри і впровадять антистресові програми з групами підтримки.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 23

 1. Це классно… ще на цьому грошенят не крали ….

 2. Загорені.
  Нема як по іншому бюджет дерибанити.
  Пянство, блядство розвели в виконкомі, а тепер гасити надумали.
  На схід з памперсом, під приціл снайпера і уся дурь вийде.

 3. Чергове намагання бюджетні 400 тисяч вкрасти? Щось я не бачив хмельницьких чиновників що впали від виснаження на роботі. А хто ж буде цим займатися? Зрозумів, члени партії СВОБОДА?

 4. красавцы, что тут скажешь) вот всем заебись, а они сука горят)
  Вот если бы зарплату как минимальная пенсия им дать от прогара и корыто прикрыть то повесился бы чере одного

 5. Ви що там їбануті?)

 6. Як їм так важко працювати, можна написати заяви на звільнення і спокійно відпочивати!

  • Так вони звільняються. ЦНАП, соцзахист. Звільняються кожен день. Підіть попрацюйте, оформте 50-60 субсидій в день. Вакансії є.

 7. А кто будет счастливым тренером, который с благодарностью примет 400 косарей?

 8. Це бюджетні кошти, тобто кошти платників податків, відтак вочевидь стає цікавим: яка ж така аргументація цього рішення повинна бути, щоб довести його пріоритетність над наприкладкад капітальним ремонтом даху однієї багатоповерхівки,чи облаштуванням освітлення, чи іншими наболілими невирішеними проблемами містян. Невже проблема “емоційного професійного вигорання” важливіша за вище перелічені потенційні проблеми? – це з точки зору формування муніципальної політики – дайте прогноз впливу такого рішення хоча б… шановні посадові особи місцевого самоврядування
  … А от з юридичної точки зору, відтак і фінансової дисципліни поняття “емоційне професійне вигорання” точно відсутнє в законодавстві, отже хоч трішечки думайте про відповідність Бюджетному кодексу України, положення якого передбачають виключно цільове використання бюджетних коштів місцевого бюджету (децентралізація не означає беззаконня)!!!

  • Які бюджетні кошти? Де бюджетні кошти? Це проект програми. Програмою не виділяються кошти. Кошти виділяють в бюджеті. А в бюджеті на 2019 рік на такі видатки коштів ніхто не виділяв.

   • Програми, капітальні видатки, чи інший види витрат, відносяться до видатків бюджету. В конкретному випадку ці витрати прописані через програму, тобто відносяться до так званих видатків “другого кошика” – відповідно до норм Бюджетного кодексу України. Звісно, відповідно до законодавства такі програми можуть мати різні джерела фінансування,власності цю я не читав, але в переважній
    більшості – це видатки бюджету, що відповідає рівню розробника ініціативи. В міському бюджеті у додатку видатки,вони розписуються через бюджетну програму відповідного головного розпорядника коштів, а в іншому додатку “програми, що фінансуються у… році- ” дублюються.
    Але проблема не в цьому, проблема, в цільовому признпченні та в ефективності реалізації управлінського рішення, яке потребує фінансування.

    • Не треба пояснювати сволотівський посіпаці.в нього завдання напустити туману, та приховати. Може йому з тих грошей кинуть крихтку.

    • рішення немає. пук на пустому місці

 9. Ну і ну!!!!!! Хтось бізнес організував? Чиї дружини психологи? Хто заробить?

 10. Картавий так бідний працює що ще більше заікатись почав. Гидота сволотівська.

 11. Це є нормальною світовою практикою розвинутих країн та провідних компаній світу. На відповідні тренінги, систематизацію робочих процесів, навчання, модернізацію, а також на впровадження різного роду систем управління, провідні гравці бізнесу і держуправлінь вкладають шалені гроші. Це врази підіймає результати роботи. Над цип працюють тисячі фахівців, інститутів та інституцій.

  • Вони спочатку підняли рівень життя людей, всіх, не тільки своїх. Потім відібрали фахівців на роботу, а не своїх. А потім вже почали говорити про культуру робочого місця і часу. А тут виглядає якось дивно.

  • Недоумків Свободівських будуть грамоті вчати! А можна просто брати фахівців на роботу! Не прийдеться кошти на вітер витрачати!

  • Пиздять гроші як в старій синяві, а відмазатись хочуть що це досвід провідних світових держав.

  • Пиздять гроші як в старій синяві, а відмазатись хочуть що це досвід провідних світових держав.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.