Ще одна парафія УПЦ МП на Хмельниччині приєдналася до Православної церкви України

Парафія на честь ікони Божої Матері «Неопалима Купина», яка розміщена на території Головного управління ДСНС в області, заявила про приєднання до Православної церкви України.

Про це у “Фейсбуці” написав митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній.

Владика опублікував лист-прохання від настоятеля храму протоієрея Юрія Тимощука.

Як писав НГП, 25 грудня парафія колишньої УПЦ МП у селі Доброгорща Хмельницького району вирішила приєднатись до Православної церкви України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 51

 1. Погані увас справи панове перевертні, якщо вже навіть за невеличку капличку урочисто звітуєте

  • Та капличка, завдяки її настоятелю, для багатьох людей важить більше, ніж собор у центрі.

   • Нічого. Серед апостолів був тільки один іуда. Цю капличку можна назвати в його честь.

    • Ой, дятле, це вже друга церква в Хмельницькій області, що перейшла з кацапського сатанату в канонічну церкву. І це ще до отримання Томоса!
     Так скільки, говориш, було Іуд, “іксперд” ти наш?

     • І чого ж у ваших сектах філаретівсько-єпіфанівських вічно пусто, десяток людей не більше ?

  • Таке, як зараз, вже було в історії 350 – : – 300 років назад у другій половині ХVІІ-го сторіччя після тодішніх “визвольних війн” та смерті Б.Хмельницького під час створення / існування на території трошки більшій, ніж територія сучасного Поділля, фактично підвасального Османському (турецькому) султанату т. н. «Сарматського князівства», одним із 2-ох князів був молодший син Б.Хмельницького Юрко, за його надмірну / маніакальну жорстокість (зняв шкіру з батьків немирівської дівчини, яка йому «не дала») до місцевого населення турками та поляками страченого спільно!!!. Так от те що зараз “один до одного”, до того як тоді (навіть Констанинопольський патріархат був). Закінчилося це смертю та поневоленням сотень тисяч людей з Поділля (Поділля тоді, як писав посланник Констанинопольського патріарха, просто обезлюдніло) та захопленням Росією усього Правобережжя зі Слобожанщиною та Київа з околицями. А тутешня православна церква після того повернулася “під Московське крило“. Тоді полякам, коли вони в останні роки ХVІІ-го сторіччя повернулися на Поділля, прийшлося завозити / пускати на пільгових підставах сюди людей (мазурів, гебреїв, німців, російських старовірів …) з усіх усюд, бо небуло тут кому робити. А у нас, нажаль, нічому не вчяться.

 2. І на Хмельничинні є люди, які як не в г*вно вступають, так в рошенівський патріархат перебігають.

  • Як тобі так херово, та вйо в рашку.

   • вйо кажуть вуйки з галіції. тобі пора на львівську мусорну свалку

    • До слова вйо необхідно добавити слово буй. І все буде окей, зрозумів вуйко тупорилий.

     • Ага, додай буй і вийде дурень твердолобий-куй-куй.

    • А вони де поїдуть, грекокатолики то така наглота що само під поріг насере і буде себе вести так ніби це ти винен. Уніати то мерзота.

  • Потрібно вивчити історію держави в якій живете а потім коментувати.

   • Антоніні:
    Треба спочатку навчитись писати українською мовою (хоча б навчитись правильно ставити розділові знаки), а вже потім робити письмові зауваження іншим. І взагалі, як мені підказує мій досвід, ті, хто так «гонорово» робить подібні зауваження: «Потрібно вивчити історію держави…», як правило самі не знають справжньої історії. От, наприклад, хто, відразу, так би мовити «навскидку», відповість мені на такі запитання: В які роки на території сучасного Поділля існувало т.н. «Сарматське князівство»? Хто був керівником (князем) цього утворення і якою смертю він помер?

    • А кому нах потрібне твоє князівство в темі, де обговорюється релігія?
     А от де на території теперішньої Хмельниччини зафіксовано перший православний монастир і хто з відомих історичних постатей був його насельником?
     Ну що, з’їв, дебелку?

     • Це, бовдуре та невігласе “в одному стакані”, ти зі своєї тупості / незнання таке написав, бо це було у другій половині ХVІІ-го сторіччя якраз через кілька років після тодішніх “визвольних війн” та смерті Б.Хмельницького. Так от зараз “один до одного”, як тоді (навіть Констанинопольський патріархат був). Закінчилося це смертю та поневоленням сотень тисяч людей з Поділля (Поділля тоді, писав посланник Констанинопольського патріарха, просто обезлюдніло) та захопленням Росією усього Правобережжя зі Слобожанщиною та Київа з околицями.

     • Та і православна церква після того знову відійшла під Московський патріархат.
      Історію (справжню) треба знати і на ній вчитися.

 3. Гість 2018 ти придурок чи москаль причому тут порошенко це Наша українська церква а не московська-кирилівська це бородьба за наші душі нашу незалежність.

  • А ти нещасний сам у якій церкві хрищений?

  • Згідно з “Писанням” посилаючись на слова І.Христа християнська церква може бути тільки “христова”, а не українська чи кацапська. “Тьфу на вас”, язичники ви та єретики. Кажу це компетентно, як атеіст.

   • Голубе, що ти морозиш? Яке “писання”? Які слова Христа про “церкву христову”? Це аргументи сільської бабки, яка і читати то не вміє, і не розділяє Старого та Нового завіту, а просто святить в церкві мак на “Маковея” і яблука на Спаса.
    Давай краще про економіку, там ти виглядаєш просто дебілкуватим, а в темі релігії – епічним дебілом)))))

    • Бувший депутат Василь Червоній так бідний воював проти УПЦ що його громом забило. Те саме буде і з сатаністами порошенко, філаретами і т.д. Бога не обманеш.

  • наша то яка, та шо сатаністом філаретом створена ? НАША УПЦ ЦЕ ТА ЩО БУЛА ЗБЕРЕЖЕНА УРОДЖЕННЦЕМ ХМЕЛЬНИЧИНИ ВОЛОДИМИРЕМ СОБОДАНОМ. А от бидло злобне-уніатське яке себе називає православними нехай пиждує на свою западленщину.

 4. Та кому там вчити з такими коментарями. Де вони тільки на Хмельниччині беруться. Таких вже не виправиш. Не можу зрозуміти де стільки ненависті до УКРАЇНИ та до всього українського.

  • Не до українського а ненависть до всього смердючого уніатського з львівського мусоровозу, такого як ти наприклад

 5. Нарешті Україна має свою українську, а не кацапську церкву! А п’ята колона на Хмельниччині впадає в істерику. Ну що ж, все відбувається в Україні правильно, якщо кацапня скаженіє. Браво!

  • Чужими іменами підписуватись на нгп ви вмієте. Що взагалі ви зробили для України. Кожен сам обирає в яку церкву ходити.

  • Має має, має пусті церкви секта філаретівська. Храм тоді храм коли він повний народу а в сектах філарето-єпіфанівських пусто.

 6. Была Московского патриархата стала Стамбульского. В чём разница? Никакой. Раньше дань Москве чехлили , а теперь Стамбулу. Как стояли раком так и остались в той же позе.

  • Дядя, ти дебіл? Була частина кацапської церкви, тепер, вперше за 1030 років стала незалежною, отримавши незалежність від тієї церкви, що принесла християнство.
   Але ти на це не зважай, пиши і далі, таварісч майор тібя пахваліт))))

 7. Східняк – красавчик. Всіх порвав.

 8. Ну захотіли українці мати свою церкву, хай собі мають. В і мають і серби, і болгари і інші. Мають Томоси. Нехай і українці мають. Раліти треба, що люди шукають краще і добріше духовне життя. Господь сподобив і управив і благословив. Радіти треба. Всі християни. Це ж добре.

  • Які українці, ті що до церкви взагалі не ходять чи може грекокатолики пхають свій риляк в справи православних ? Уроджениць Хмельниччини Володимир Сабодан правильно вирішив що не пішов за сатаною філаретом а зберіг УПЦ

 9. Володимир Сабодан підтримував створення єдиної церкви в Україні тому новинський з ним воював, хотів ще за життя його усунути. Та й як він пішов з життя теж питання.

 10. Прочитавши дані коментарі, можна дійти до одного висновку:
  Ще не вмерла України ні слава, ні воля.
  Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
  Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
  Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

  А таким дебілам як вуйко, макс, путенко, гість2018 одне хотілось сказати – ідіть у сраку, придурки.

 11. Повну ахінею несуть заполітиковані вівці Петра, ви ще щось в історії розібратись хочете? Та ви досі з нещасним Філаретом не визначились! Хто він у вашій так званіній митрополії ? Досі патріах? Чи якийсь почесний патріарх на кшталт почесний президентів у футбольних клубах?

  • Це з якого перепою написано? Новий рік ще не настав.

  • Парашєнківський патріархат не визнає й третини православних церков, тому і всучили дурням митрополію (не задарма, церквами той розрахувався розбазарюючи державне майно)

 12. Для всіх все зрозуміло. Ніхто зубами за крісло не тримається. Не це головне. Але вам того не зрозуміти.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.