На Хмельниччині благочинний УПЦ МП шантажує селян, які перейшли до Помісної церкви

Парафія колишньої УПЦ МП у селі Доброгорща Хмельницького району, яка вирішила приєднатись до Православної церкви України, отримує погрози з боку місцевого благочинного УПЦ МП.

Про це у “Фейсбуці” написав митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній.

«Зранку все село в сльозах – благочинний місцевий РПЦ Хмельницького району телефонними дзвінками грубо шантажує релігійну громаду, яка перейшла до Помісної Церкви. З його слів озвучених вірянами в цю неділю з «групою» підтримки приїде служити Службу Божу і покаже всім і «… і самостійну Україну, і самостійну Церкву , і кузькіну мать заодно!!!», – заявив владика.

Зазначимо, що релігійна громада з Доброгорща стала першою парафією Московського патріархату у Хмельницькій області, яка вирішила приєднатися до Помісної церкви.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 17

 1. Поки вони «хернею» займаються:
  1. Фірма «народного депутата» С.Лабазюка спільно з госпрозрахунковим ДП МОУ «Воєнконверс-43» та першою у Європі за обсягами виробництва німецькою фірмою «Байєр» на відстані від центра м. Хмельницького менше 20 км споруджує виробництво з ліквідації / утилізації (можливо шляхом спалювання) неліквідів (прострочених, вже заборонених у «цивілізованих» країнах, безгоспних та т.п.) інсектицидів (можливо зі всієї «цивілізованої» Європи, у якій це вже давно заборонено). На даний час там «вирізаються» багаторічні лісові насадження. По периметру об’єкта вже змонтована «зовсім непрозора» огорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з «чудернацькою» назвою.
  2. В Україні з 15-ти “робочих” реакторів АЕС (а Україна з “відомих” причин зараз майже на 60 -:- 70 % забезпечується електроенергією від АЕС) у 13 таких реакторів закінчився “гарантований термін безпечної експлуатації”. Таким чином на даний час Україна є єдиною у світі країною, на території якої експлуатуються атомні реактори АЕС з простроченим “гарантованим терміном безпечної експлуатації”.
  Якщо не вірите, перевірте це самі. Про АЕС є відкрита інформація, в т.ч. – в Інеті. А вказаний мною тут об’єкт знаходиться за с. Івашківці Копистинської сільради на території колишньої «ракетної бази».

  • То займися цим, а не використовуй це, щоб відвести очі від церковних справ!

 2. І усе це, про що пишется у цій інформації, і сама ця інформація, спровокована нашим “гарантом”, який знову порушив пряму норму Конституції України (на цей раз статтю 35). Нам ще релігійних війн не вистачало.

  • В.В.Бутенко в даній ситуації ти є провокатор і сепаратист. Твоя паскудна писанина немає жодного відношення до проблеми,яка висвічується в даному пості. Релігія,це і є держава,а ти провокатор навмисно намагаєшся відвести від злободенної теми.

 3. Так їм і нада.
  Нема ума – ходи до церкви.

 4. Навіщо плутати божий дар з яєчнею? Є велике бажання опинитися під кацапами? Зверніть увагу не під москалями, а саме кацапами? Митрополит Антоній чітко написав, що благочинний РПЦ погрожує громаді та й ще погрожує, що приїде з “групою підтримки”. А це не що інше, як кримінальна справа. Загалом бажано було би запитати у керівника обласної поліції, а чи знає він про цей шантаж? Ну, а благочинному РПЦ потрібно збирати валізи і “чемодан-вокзал-россия”. До речі, В.В.Путенко, також збирай валізи. Краще самостійно без іншої допомоги! То ж, хлопчику, не “займайся хернею”!

  • Хохлы такие, убежали от Москвы,подставили жопу туркам и перемога) Слава Украине!

 5. Це ФСБшна банда – тікайте звідти, хто там ще залишився!

  • По-перше: Ми разом свиней не пасли та баранам хвости не крутили, що б ти мав підстави звертатися до мене на “ти”. По-друге: Я атеіст і однаково зневажаю усіх попів, що стрижених, що бородатих, і вважаю релігію “інструментом” влади для маніпулювання такими бовдурами, як ти (сучасні події і ти якраз є яскравими підтвердженнями моїх слів, але це зрозуміє лише розумний і совістний). По-треттє (я це вже не раз писав): Тікати з моєї землі будете ви (таке вже було в історії).

   • Атеїст сраний, тоді не влізай у розмову дорослих. Підмиватися потрібно вчасно, бо тхне.

 6. То займися цим, а не використовуй це, щоб відвести очі від церковних справ!

 7. Це ФСБшна секта – тікайте звідти, хто там ще залишився!

  УПЦ (МП) увійшла в ПЦУ, а це – РПЦвУ!

 8. А заодно залякують інші парохії колишньої УПЦ (МП), які готові перейти в ПЦУ. Тобто, показують, що з ними буде.

 9. Таке, як зараз, вже було в історії 350 – : – 300 років назад у другій половині ХVІІ-го сторіччя після тодішніх “визвольних війн” та смерті Б.Хмельницького під час створення / існування на території трошки більшій, ніж територія сучасного Поділля, фактично підвасального Османському (турецькому) султанату т. н. «Сарматського князівства», одним із 2-ох князів був молодший син Б.Хмельницького Юрко, за його надмірну / маніакальну жорстокість (зняв шкіру з батьків немирівської дівчини, яка йому «не дала») до місцевого населення турками та поляками страченого спільно!!!. Так от те що зараз “один до одного”, до того як тоді (навіть Констанинопольський патріархат був). Закінчилося це смертю та поневоленням сотень тисяч людей з Поділля (Поділля тоді, як писав посланник Констанинопольського патріарха, просто обезлюдніло) та захопленням Росією усього Правобережжя зі Слобожанщиною та Київа з околицями. А тутешня православна церква після того повернулася “під Московське крило“. Тоді полякам, коли вони в останні роки ХVІІ-го сторіччя повернулися на Поділля, прийшлося завозити / пускати на пільгових підставах сюди людей (мазурів, гебреїв, німців, російських старовірів …) з усіх усюд, бо небуло тут кому робити. А у нас, нажаль, нічому не вчяться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.