Лозовий показав червону картку керівникам трьох департаментів облдержадміністрації

Голова Хмельицької ОДА Вадим Лозовий затвердив результати оцінювання службової діяльності керівників самостійних структурних підрозділів Хмельницької обласної державної адміністрації, які займають посади державної служби категорії “Б”.

Про це свідчить його розпорядження від 19 грудня.

Із 15 перевірених керівників відомств і департаментів ОДА лише роботу трьох визнано негативною: начальника управління житлово-комунального господарства Сергія Дашковського, начальника управління молоді та спорту Володимира Клімова і директора департаменту освіти і науки Олега Фасолі.

Що стосується посадовців Фасолі та Клімова, то наприкінці вересня голова ОДА оцінив їхню роботу недовільною. Зокрема, до очільника обласного департаменту освіти і науки були висловлені претензії щодо неефективного забезпечення навчальних закладів інвентарем та меблями у рамках нової української школи.

Начальнику управління молоді та спорту закидалось не здатність активізувати роботу його відомства. Наразі пан Клімов перебуває другий місяць на лікарняному, а його посадові обов’язки окремим розпорядженням керманича Хмельниччини покладено на заступника Вешка.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 19

 1. Фасолю замінять якимось дурнем з “Конкретних справ” Лозовий за освіту не думає, а тільки за президентські вибори.Як побільше скупити? Адже в БПП існує два штаби- один офіційний, формує склад виборчих дільниць. Неофіційний агітація=скупка голосів тобто другий штаб. Люди остерігайтесь цих шахраів. Гроші беріть=це ваші вони у вас вкрадені діючою владою, а голосуйте по совісті.

  • Оце в точку! В Старосинявському районі два штаби. Одним керує Пузирук посадовець= зав відділом освіти,другим Олійник голова райради прямо в службовому кабінеті. Ото вам “Конкретні справи” продовжують працювати” по новому” Дожилася Украіна. Ганьба…

 2. Підтримую, кошти потрібно забирати всі, а голосувати по-совісті. У них вже фарби закінчуються, списки збирають всіх і вся з ксеророкопіями паспортних даних і номерами телефонів. Агітаторам спершу по тисячі гривень зарплати пропонували, зараз вже збільшують, бо люди масово відмовляють (списки фабулять), а старшим по чотири тисячі гривень. Завдання на привід від 15 – 30 людей і 25% мінімальний результат.

 3. Поки вони «хернею» займаються:
  1. Фірма «народного депутата» С.Лабазюка спільно з госпрозрахунковим ДП МОУ «Воєнконверс-43» та першою у Європі за обсягами виробництва німецькою фірмою «Байєр» на відстані від центра м. Хмельницького менше 20 км споруджує виробництво з ліквідації / утилізації (можливо шляхом спалювання) неліквідів (прострочених, вже заборонених у «цивілізованих» країнах, безгоспних та т.п.) інсектицидів (можливо зі всієї «цивілізованої» Європи, у якій це вже давно заборонено). На даний час там «вирізаються» багаторічні лісові насадження. По периметру об’єкта вже змонтована «зовсім непрозора» огорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з «чудернацькою» назвою.
  2. В Україні з 15-ти “робочих” реакторів АЕС (а Україна з “відомих” причин зараз майже на 60 -:- 70 % забезпечується електроенергією від АЕС) у 13 таких реакторів закінчився “гарантований термін безпечної експлуатації”. Таким чином на даний час Україна є єдиною у світі країною, на території якої експлуатуються атомні реактори АЕС з простроченим “гарантованим терміном безпечної експлуатації”.
  Якщо не вірите, перевірте це самі. Про АЕС є відкрита інформація, в т.ч. – в Інеті. А вказаний мною тут об’єкт знаходиться за с. Івашківці Копистинської сільради на території колишньої «ракетної бази».

 4. Поки мінятиме цих, а потім по списку, у кого нема відмінно

 5. Вешко, сука, керівника підсиджує

 6. Немає чому дивуватись, Корнійчук пішов з посади очільника ОДА ще навесні, а от своїх халуїв залишив. Тому і відправляє їх Лозовий ближче до старого шефа, а оцінювання та професійні якості тут взагалі ні до чого.

 7. нічого хлопці потерпіть до березня а там гламурний лозовий зі своєю епіцентровською командою підуть геть не довго їм залишилось недовго

 8. Лукашук слідуючий!

 9. Дашковського виперли з Хмельницькбудзамовника як профнепригодного, але він якимсь чином “виплив” у начачальника УЖКГ ? Мохната рука цього “спеца” десь знову працевлаштує.

  • А як же? Він же не “свободівець”! Чи не бачите, що в міській раді головне не фаховість – можна бути робітником, вчителем, кухарем та керувати ЖКГ або державою. Усі ленінські безглузді ідеї нині впроваджують ці ж самі свободівці. Ха-ха-ха! “Верной дорогой идем, товарищи!”

 10. Таки доїли Фасолю. Невже тупого Олійника в освіту посадять?! Будь-якій владі лизати вміє.

 11. Лозовий! Ти не Санта!

 12. Денис усю правду написав про Старосинявщину. Пузирук всіх освітян району нально заганяє в Конкретні справи. Його та Олійника голову ради проклинають. Ці іюди будуть прокляті богом та людьми за те, що вони підтримують владу,котра довела людей до зубожіння і пустила десятки млн людей по світу з торбами.

 13. Якщо побачите перед собою авто з номером 1111, то знайте, що це бувший мент Дашковський – не людина, а свиня…

  • Зорро! І досі заздрите? Велика, чорна Жаба – хвороба! Бігом до лікаря, Доки вона вас не з”їла! Життя триває, принцип бумерангу ніхто не відміняв. Добрішими будьте і щастя на Вас звалиться.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.