Фірма легкоатлета з Волині за 11 млн грн відремонтує легкоатлетичні сектори і бігові доріжки стадіону кам’янець-подільського вишу

Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за результатами тендера 21 грудня замовив ПП “Спортелітбуд” (Луцьк) капітальний ремонт легкоатлетичних секторів та бігових доріжок стадіону університету на вул. Лесі Українки, 27 у Кам’янці-Подільському загальною вартістю 11,08 млн грн.

Про це повідомляється у системі “Прозорро”.

До кінця грудня 2019 року підрядник має поклати покриття з каучуку, обшлаштувати сектори для стрибків та метання диску і штовхання ядра.

Єдиним конкурентом було ТОВ “Кармаліта” з Хмельницького, ціна якого була вищою на 90 тис. грн.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Спортелітбуд” створено у листопаді 2009 року. Засновником і директром виступає мешканець Луцька Володимир Рудюк, який також очолює територіальну Федарцію легкої атлетики України у Волинській області.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

 1. Молодцы!!! Будет хорошая база для л/атлетики.

 2. Поки ви тут захоплюєтесь “Прозорро” зовсім не прозоро:
  1. Фірма С.Лабазюка спільно з госпрозрахунковим ДП МОУ “Воєнконверс-43” та першою у Європі за обсягами виробництва німецькою фірмою “Байєр” на відстані від м. Хмельницького менше 20 км споруджує виробництво з ліквідації / утилізації (можливо шляхом спалювання) неліквідів (прострочених, вже заборонених у “цивілізованих” країнах, безхозних та т.п.) инсектицидів (можливо зі всієї “цивілізованої” Європи, у якій це вже давно заборонено робити). На даний час там “вирізаються” багаторічні лісові насадження, по периметру поставлена зовсім непрозора охорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з “чудернацькою” назвою.
  2. В Україні з 15-ти “робочих” реакторів АЕС (а Україна з “відомих” причин зараз майже на 60 -:- 70 % забезпечується електроенергією від АЕС) у 13 таких реакторів закінчився “гарантований термін безпечної експлуатації”. Таким чином на даний час Україна є єдиною у світі країною, на території якої експлуатуються атомні реактори АЕС з простроченим “гарантованим терміном безпечної експлуатації”.
  Якщо мені не вірите, перевірьте це самі. Про АЕС є відкрита інформація, в т.ч. – в Інеті. А згадуємий мною тут об’єкт знаходиться за с. Івашківці Копистинської сільради на території колишньої “ракетної бази”.

  • На даний час там “вирізаються” багаторічні лісові насадження. По периметру поставлена зовсім непрозора охорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з “чудернацькою” назвою.

  • Лабзе все рівно. Він може і в Європу жити відвалити. Це пиждецб

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.