До нового санкційного списку Росії потрапили 5 нардепів від Хмельниччини

25 грудня стало відомо, що прем’єр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову, якою санкційний список щодо українських фізичних та юридичних осіб розширено більш ніж на 200 пунктів. У документі зазначається, що спеціальні економічні заходи будуть застосовуватися “у зв’язку з недружніми діями України щодо російських громадян і юросіб”.

У санкційному списку Росії опинилося 5 нардепів від Хмельниччини: Сергій Мельник (187 виборчий округ), Сергій Лабазюк (188 виборчий округ) Андрій Шинькович (189 виборчий округ), Володимир Мельниченко (193 виборчий округ) і Олександр Ксенжук (“Народний фронт”).

Нагадаємо, що 1 листопада прем’єр-міністр РФ Дмитро Медведєв підписав постанову уряду про введення санкцій щодо 322 українських громадян і 68 компаній. Тоді від Хмельницької області там опинилися двоє нардепів від Олександр Герега і Роман Мацола.

Крім цього, під економічні санкції Росії потрапило хмельницьке ТОВ “Карат”, яке належить місцевому мешканцю Олександру Ружицькому. Підприємство спеціалізується на виробництві килимів і килимових виробів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. А де Герега ?

  2. А як же бізнес Гереги в окупованому Криму?

  3. Все відбувається правильно, якщо московія вносить у санкційні списки нардепів від Хмельниччини. Чим далі від кацапів, тим повітря свіжіше.

  4. А маланца Ксенжука за что?

  5. А ви знаєте, що фірма С.Лабазюка спільно з госпрозрахунковим ДП МОУ “Воєнконверс-43” та першою у Європі за обсягами виробництва німецькою фірмою “Байєр” на відстані від м. Хмельницького менше 20 км споруджує виробництво з ліквідації / утилізації (можливо шляхом спалювання) неліквідів (прострочених, вже заборонених у “цивілізованих” країнах, безхозних та т.п.) инсектицидів (можливо зі всієї “цивілізованої” Європи, у якій це вже давно заборонено).

    • На даний час там “вирізаються” багаторічні лісові насадження. По периметру поставлена зовсім непрозора охорожа, яку охороняє спеціальна охоронна фірма з “чудернацькою” назвою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.