У Хмельницькому 14 шкіл призупиняють навчальний процес через поширення грипу та ГРВІ

У Хмельницькому 14 шкіл призупиняють навчальний процес через перевищення епідемічного порогу захворюваності на грипу та ГРВІ.

Як повідомляє прес-служба міськради, з 26 грудня не працюватимуть: навчально-виховне об’єднання №5 імені Сергія Єфремова; технологічний багатопрофільний ліцей з загальноосвітніми класами імені Артема Мазура; хмельницька спеціалізована середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу; спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7; навчально-виховний комплекс №9; середня загальноосвітня школа №18 І-ІІІ ступенів ім. В.Чорновола; середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20; середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22 ім. Олега Ольжича; середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24; середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 імені Івана Огієнка; навчально-виховне об’єднання №28; навчально-виховний комплекс №4; – гімназія №2; –  загальноосвітня школа І ступеня №4.

Крім цього, за повідомленням обласного лабораторного центру МОЗ, протягом 17-23 грудня захворюваність на грип та ГРВІ на Хмельниччині перевищила пороговий рівень на 30,6%. Епідемічні пороги перевищені у містах Хмельницькому – на 43,6%, Кам’янці-Подільському – на 17,2% і Хмельницькому районі – на 18,3%.

Порівняно з минулим тижнем рівень захворюваності серед дорослих та дітей збільшився на 14,6% та 2,4%, відповідно.
Госпіталізовано 2,7% від загальної кількості захворілих.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Ви поширюєте неправдиву інформацію, в гімназії №2 немає карантину.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.