Військовий госпіталь отримав сучасне ендоскопічне обладнання від громади Хмельницького

Сьогодні, 19 грудня, військовий госпіталь отримав сучасне ендоскопічне обладнання для отоларінгологічного відділення від громади Хмельницького, повідомив у соцмережі Андрій Агєєв.

«Завдяки субвенціям Хмельницької міської ради для забезпечення належного медичного обслуговування військовослужбовців у зоні відповідальності нашого госпіталю ми, сьогодні, у День Святого Миколая, отримали прекрасний подарунок від громади Хмельниччини»,- підкреслив начальник госпіталю полковник медичної служби Сергій Мельник.

ТВО начальника отоларингологічного відділення працівник ЗС України Олександр Раєцький додав, що отримане обладнання, а це – ендоскопічні: відеокамера, освітлювач, електрокоагулятор, швейлер дадуть можливість розширити як спектр діагностичних обстежень пацієнтів ЛОР профілю, так і оперативних втручань.

«Впровадження відеоендоскопічної риносинусохірургії – можливість виконувати оперативні втручання на всіх структурах носу та носової порожнини, включаючи навколо носові пазухи, з найменшою травматизацією та під чітким відеоконтролем», – констатував Олександр Раєцький.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.