Мажоритарник Шинькович отримав “різочку” від Миколая

Рух “Чесно” роздав “різочки” від Святого Миколая народним депутатам, котрі регулярно попадалися на неперсональному голосуванні у парламенті. У цю ж когорту потрапив обранець із 189 виборчого округу Хмельниччини Андрій Шинькович.

Відповідна інформація з’явилася на фейсбук-сторінці громадського руху.


Також на відео помітно, що мажоританик з Хмельниччини ознайомився з “подарунком” активістів і показав середній палець. А далі під час наступного засідання знову “кнопкодавив”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 5

  1. Це гній, який треба почистити.

    • Зроби скільки, як зробив Андрій Шинькович для Хмельниччини, а тоді будеш говорити, що ти знаєш і вмієш говорити. Тяпати дописи можна і мавпу навчити

  2. Це просто жахіття. Замість того, щоб наш так званий обласний патрон БПП зайнявся партійною роботою, а не кнопкодавив. Звернув увагу на той факт, що зараз в нас діється в підготовці до президентських виборів, надав відповіді, які цікавлять однопартійців. А полягають вони в наступному, ми, що наймались наймитами до Вадима Миколайовича чи працюємо на Петра Олексійовича? Бо поставили нам завдання роздавати зараз ці дні цукерки по школах, садочках, лікарнях на яких написи від громадської організації конкретних, а також від нардепа Олександра і обласного депутата Вадима (хоча б зазначили, що він обласний голова), а то взагалі зашифрували просто під депутата. Тому у нас питання, ми працюємо на Петра Олексійовича забезпечуючи мінім 25% в першому турі, як нам наоголошує Сергійко Якувлів (наш обласний куратор) чи відбудовуємо мережу на парламентські під Вадима Миколайовича. Бо так діло не піде, люди в нас й так масово відмовляються працювати мотивуючи, що ми бппешно-ригіоналівська кагорта. Тому потрібно вирішувати….

  3. Ви забули,що люди вже не ті,врахуйте

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.