“У нас купують з інших аптек” – Антимонопольний комітет оштрафував фірму за оманливу рекламу

Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ТОВ «Адреналін – МТК» (м. Хмельницький) на 18 тис. грн за недобросовісну конкуренцію  у вигляді поширення оманливої реклами.

За даними прес-служби відомства, товариство розмістило рекламний банер на вул. Соборна, 26 у Хмельницькому з позначенням «У нас купують з інших аптек», що не відповідало дійсності.

За результатами проведеного Відділенням опитування споживачів з’ясувалось, що 66% респондентів вважали, що у даній аптеці здійснюють закупівлю лікарських засобів та товарів медичного призначення інші аптеки для подальшої реалізації, 76% – що позначення «У нас купують з інших аптек» може ввести в оману щодо рівня цін на лікарські засоби та товари медичного призначення даного аптечного закладу.

Зважаючи на те, що реклама стимулює зацікавленість споживачів до купівлі товарів, повідомлення у позначенні неправдивих відомостей могло ставити товариство в більш вигідне становище та надавати йому переваги серед інших суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію лікарських препаратів, посилюючи при цьому свою конкурентну позицію не завдяки власним досягненням, а шляхом поширення неправдивих відомостей.

У ході розгляду справи банер був демонтований.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.